Bu şampun saçların qeyri-adi gözəl görünməsinə səbəb olur
Bu şampun saçların qeyri-adi gözəl görünməsinə səbəb olurMən əvvəllər mumyanın ən çox orqanizm üçün faydalı olduğunu düşünürdüm. Adi şampunun saçlar üçün bu qədər faydalı olduğu heç ağlıma da gəlməzdi. Bu şampun saçlarda olan bütün problemlərin həll olmasına səbəb olur. Belə ki, şampundan davamlı olaraq istifadə emək saçları sağlam, möhkəm və canlı edir.
Şampunun tərkibi 28 kimyəvi elementdən, 30 makro və mikro elementdən, aminturşulardan, yağ turşularından və vitaminlərdən (A, B ,E) ibarətdir.
Şampunu özünüz asanlıqla hazırlaya bilərsiniz. Bunun üçün istifadə etdiyiniz şampunun 200 qramının içərisinə 10 həb xırdalanmış mumiya həbi (apteklərdə satılır) əlavə edilir və qarışdırılır. Bu zaman şampunun rəngi tündləşir, amma tərkibi daha keyfiyyətli olur. Şampundan aşağıdakı kimi istifadə edilir.
Saçları yuyarkən şampun saçlara tökülür və köpükləndirilir. Şampun köpüklənmiş halda saçlarda 2-3 dəqiqə saxlanılır. Sonra saçlarınızı bol su ilə yuyulur. Hazırladığınız mumyalı şampundan bir-neçə dəfə istifadə etdikdə saçlar canlanır, saçların ucunda olan haçalanmarar aradan qalxır, saçların həcmi artır və parlaq olur.
Xəbərlər     Baxılıb: 1139   Tarix: 27 oktyabr 2020
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az yemek reseptleri qis geyimləri 2025 geymler 2025 bürclərin uyğunluğu sözlü şəkillər praktiki məsləhətlər üz maskaları burclər vətənə aid bayatı sağlamlığa aid atalar sözləri muellim seiri kondom