MTV Azərbaycan' 10 yaşını qeyd edir
Azəbaycanda fəaliyyət göstərən ixtisaslaşmış musiqi, əyləncəli proqramlar, müxtəlif janrlarda serial və filmlər nümayiş etdirən kanal olan MTV Azərbaycan 10 yaşını qeyd edir.
azxeber.com xəbər verir ki, özünəməxsus layihələrin, eksklüziv kliplərin, əyləncəli proqram və reportajlar, eləcə də ən son maqazin xəbərləri kanalın əsas prioritetidir. Hər zövqə uyğun, geniş auditoriya kütləsinə sahib olan telekanal 2 il ərzində daim yenilənib və daha da uğurlu layihələrə imza atıb. Bu gün 10 yaşını qeyd edən MTV Azərbaycan kanalının rəsmi instaqram və youtub səhifəsi də böyük izləyici tərəfindən baxılır və sevilərək izlənilir.
Qeyd edək ki, MTV Azərbaycanın icraşı direktoru Həsən Abdullayev, telekanalın bədii rəhbəri Səyavuş Hüseynli, baş redaktor və ictimayətlə əlaqələr şöbəsinin rəhbəri Zümrüd Şahovadır.
azxeber.com olaraq həmkarlarımızı təbrik edirik.