Nura Suri: 'Temu' əməlli dələduzluqla məşğuldur
Müğənni Nura Suri onlayn alış-veriş səhifəsi olan "Temu"dan şikayətlənib. xəbər verir ki, müğənni şirkətin hədiyyə vermək adı altında insanları aldatdığını iddia edib. Sənətçi, bəzi blogerləri isə saxta reklam etməkd
Yefremov azadlığa buraxıldı
2020-ci ildə sərxoş halda törətdiyi avtomobil qəzası ilə bir nəfərin ölümünə səbəb olan rusiyalı aktyor Mixayil Yefremov azadlığa çıxıb. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, ona şərti cəza verilib. Məhkəmə iclasınd
Hər gün söyülərək, təhqirlə pul qazanmaqdansa...' - Kazımdan irad
"Hər gün söyülərək, təhqirlə pul qazanmaqdansa, yetəcək qədər qazanmaq kifayətdir". xəbər verir ki, bunu tanınmış aparıcı Kazım Sübhan sosial media hesabında yazıb. "Pul insanın həyatına rəng qatır, onsuz hə
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az geyim şəkilləri sade makiyaj sekilleri makiyaj instagram dirnaq pilkalamaq boşanma səbəbləri usaq sampunlari sacin horulmesi hakıştalar sekis azerbaycanli is adami amerikada gullelendi birlik haqqinda toy gecesi