DİQQƏT! Əsgər valideynlərinə ŞAD XƏBƏR
Hərbi hissələrdə "Açıq qapı" başlayıb
Silahlı Qüvvələrdə "Açıq qapı" günü keçirilir. Müdafiə Nazirliyindən Xanim.az-a verilən məlumata görə, nazir general-polkovnik Zakir Həsənovun tapşırığına əsasən, bu gün saat 11.00-dan bütün hərbi hissələrdə əsgər valideynləri və yaxınları üçün "Açıq qapı" başlayıb.
Novruz bayramı münasibətilə təşkil olunan ənənəvi tədbirdə ziyarətçilər, ictimaiyyət, kütləvi informasiya vasitələrinin nümayəndələri hərbi hissələrdə yaradılan yaşayış və məişət şəraiti ilə yaxından tanış olur, xidməti, inzibati binalara, eləcə də əsgər yataqxanaları və yeməkxanalarına baş çəkirlər.
Müxtəlif hərbi hissələrdə Silahlı Qüvvələrin bütün rəhbər heyətinin iştirakı ilə keçirilən "Açıq qapı" günündə valideynlərlə görüşlər təşkil olunur, onları maraqlandıran məsələlərin müzakirəsi aparılır, konsert proqramları və digər mədəni-kütləvi tədbirlər keçirilir.