"Heç kimin altına uzanmamışam" - Təranə görün nəyini satışa çıxardı - FOTOLAR
"Heç kimin altına uzanmamışam" - Təranə görün nəyini satışa çıxardı - FOTOLARAzərbaycanlı aktrisa Təranə Əliyeva ilginc qərarı ilə diqqətləri üzərinə çəkib.
BiG.AZ xəbər verir ki, istedadlı aktrisa sosial şəbəkə hesabından ali təhsil diplomlarını satışa çıxarıb.
Təranə bu qərarını onun istedadına qiymət verilmədiyi ilə əlaqələndirib.
Kino camiəsindən inciyən aktrisa, bu qəribə addımı ilə bağlı Milli.Az-a danışıb:
"Son vaxtlar baxıram ki, maşallah, hamı kino çəkir, hamı serial çəkir. Amma çəkilənlərin 90 faizin tanıya bilmirəm. Ən azından aktyorluğu bitirənlərin çoxunu tanıyıram, amma bunları yox. Sən demə hamısı başqa sahələrin adamlarl, bəziləri orta təhsilli, bəzilərinin isə heç attestatı da yoxdur.
Məni rejissorların çoxu tanıyır, təbii ki, əsl rejissorlar, daha aqronomlar yox. Amma onların da heç biri dəvət etmir.
Çünki hamı robot kimi bir sistemlə işləyir. Bu sistem də ondan ibarətdir ki, yalnız dost, taniş, qohum, qonşu ya da ki borcu olduğu adamı çəkib, borcu "raşot" eləmək.
Nəticə də göz qabağındadır. Kinematoqrafiya deyil e, kolxozdu. Baki Dövlət Universitetinin filologiya fakültəsini bitirəndən sonra, aktyorluğu da oxudum ki, aktrisa olanda mənə heç kim irad bildirməsin, dilim uzun olsun.
Hətta tələbə vaxtlarımda başda sənət müəllimim - mərhum xalq artistimiz Kamal Xudaverdiyev olmaqla, bütün müəllimlərimin ən sevimli tələbəsi olmuşam. Hamı deyirdi cox istedadlıdı, gələcəyi parlaqdı. Bir tərəfdən sevinirəm ki, ulduz olmaqçün bəziləri kimi heç kimin altına uzanmamışam.
Çəkildiyim az-çox filmlər, seriallar və TV-layihələr hamısı öz istedadımın gücünə olub. İndi də diplomlarımı satıram ki, Hollivud eşqiylə yaşayan bəzi "aktrisaciqlar" alıb, kef eləsinlər.
Çünki, diplomlar Azərbaycandan fərqli olaraq, Hollivudda lazım ola bilər".
"Heç kimin altına uzanmamışam" - Təranə görün nəyini satışa çıxardı - FOTOLAR"Heç kimin altına uzanmamışam" - Təranə görün nəyini satışa çıxardı - FOTOLAR
Baxılıb: 3028   Tarix: 14 avqust 2018
Tanınmış aparıcıdan qalmaqallı sözlər: "Əri ola-ola min oyundan çıxır"
Tanınmış teleaparıcı Lalə Əlimuxtarovanın -a müsahibəsini təqdim edirik. – Bir çox məşhurlar bu gün evlənir, sabah boşanır. Səncə, ailəni qorumaq üçün yük daha çox kimin üzərinə düşür-kişi, ya qadının?. – Düzdür, bəzən deyirlə
Fədayə Laçının bu VİDEOsunu görən bacısı studiyanı gözyaşı içində tərk etdi - FOTO
Ötən axşam "5/5"in efirində qonaq olan İlahə Fəda hazırda həbs həyatı yaşayan xanım sənətçi Fədayə Laçına həsr edilən videosüjet zamanı gözyaşını saxlaya bilməyib. xəbər verir ki, Zaurdan kadrları saxlamağını istəyə
Damlanı görənlər tanımadı - HAMI BU FOTODAN DANIŞIR
Tanınmış müğənni Damladan xəbər var. xəbər verir ki, ifaçı sosial şəbəkə hesabında fərqli fotosunu paylaşıb. Belə ki, hər zaman qara rəngli saçlarla izləyicilərinin qarşısına çıxan Damla bu dəfə sarı rənglənmiş saçlarıyl
Səidə Sultan yenə dəyişdi - FOTOLAR
Müğənni Səidə Sultan imicində dəyişiklik edib. xəbər verir ki, hər zaman fərqli saç rəngində görünən ifaçı bu dəfə də saçlarını boz rəngə boyayıb. Səidə yeni imici ilə fətəlarını sosial şəbəkədə paylaşıb. Onun saç rəngi izləyicilə
İstirahət günlərinin hava proqnozu
İstirahət günlərində səyahətə çıxanlar üçün hava proqnozu açıqlanıb. Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Milli Hidrometeorologiya Departamentindən Axşam.az-a verilən məlumata görə, Böyük və Kiçik Qafqazda günün əksə
geyim və ayaqqabılar qadin sayti yaz geyimleri 2026 murebbelerin hazirlanmasi maqazin hakisda sirniyyatlar kosmetika vətənə aid bayatı cinsi əlaqə atalar sözü qiz evi ariqla