Qadın gözəlliyi sulu boyalarda
"Mən inanıram ki, sənəti yalnız bahalı sərgilərdə görmək olmaz" – öz proyekti haqda danışan Sinqapurdan olan rəssam Lim Ji Vey fikirlərini belə ifadə edir. Bu rəssam çəkdiyi rəsmləri Limzy təxəllüsü ilə imzalayır. O, sulu boya ilə çəkilmiş və güllərin ləçəkləri ilə bəzədilmiş əsrarəngsiz rəsmlər silsiləsi yaradıb. Təbii ki, bu qeyri-adi zərif və eyni zamanda sadə sulu boya ilə çəkilmiş rəsmlər insanı öz cazibəsi altına salır.
Bir sözlə, bu təsiredici rəsmlərdən göz ayırmaq mümkün deyil.
Qadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalardaQadın gözəlliyi sulu boyalarda