BAKIDA ŞOK – ƏRİNİN XƏYANƏTİNİ YAXALAYAN QADIN GECƏNİ BAŞQA KİŞİ İLƏ OTELDƏ KEÇİRDİ – VİDEO
BAKIDA ŞOK – ƏRİNİN XƏYANƏTİNİ YAXALAYAN QADIN GECƏNİ BAŞQA KİŞİ İLƏ OTELDƏ KEÇİRDİ – VİDEOƏrinə yuxu dərmanı verərək evdən qaçdığı iddia olan Həsənova Pəri Güləhməd qızı haqqında qayınanası şok fikirlər səsləndirib.
Xanim.az a24.az-a istinadən xəbər verir ki, Arzu adlı qadının sözlərinə görə, Pəri evdən qaçdığı gün gecəni Röyal adlı qohumları ilə Gürcüstanda oteldə keçirib.
Pəri isə iddiaları rədd edərək Röyalın sadəcə ona bilet aldığını söyləyib.
Qeyd edək ki, Pəri aldadılaraq Türkiyəyə aparıldığını və polisin yardımı ilə Azərbaycana qayıtdığını qeyd edib:
"Mən parkda oturub ağlayırdım. Bir oğlan mənə yaxınlaşıb, kömək təklif etdi. Sonra məni bir otelə yerləşdirdi. Ona iş axtardığmı bildirdim. Səhər özlərini ər və arvad kimi təqdim edən bir cütlük otelə gəldi. Məni öz evlərinə apardılar. Mən onların 11 aylıq uşaqlarına baxmağa başladım. Polis evə basqın etdi və mən könüllü olaraq təslim oldum".
Pəri ərinin və qayınanasının zülmlərindən baş götürüb getdiyini açıqlayıb. O, bildirib ki, əri başqa qadınlarla ona xəyanət edib.
Qeyd edək ki, ərinə yuxu dərmanı verərək səhər tezdən evdən çıxaraq gedən gəlinin Gürcüstana getdiyi və oradan Türkiyəyə yola düşdüyü bildirilib. Xəzər TV-də yayımlanan "Səni axtarıram" verilişinin apardığı axtarışlar nəticəsində onun həqiqətən də Türkiyədə olduğu təsdiqlənib. Verilişin çəkiliş komandası Gürcüstanda olub. Tbilisi avtovağzalında onu tanıdığını iddia edən kişi Pərini bir oğlanla qol-boyun gördüyünü bildirib.
Lakin Pərinin anası onun evdən çölə çıxmayan, ailəsinə bağlı qadın olduğunu bildirib. O, qızının aldadılaraq Türkiyəyə aparıldığını söyləyib.