Bu ilin yay şortları: ən dəbli 5 model - FOTO
Bu ilin yay şortları: ən dəbli 5 model - FOTOYayın gəlməsinə sayılı günlər qalıb. Bu isə o deməkdir ki, qarderobunuzu daha yüngül geyimlərlə dəyişməyin vaxtıdır.
Publika.az xanımların qəlbini fəth edəcək dəbli şortları təqdim edir:
Saçaqlı şort
Yay mövsümünün ən dəbli modellərindən biri saçaqlı mini şortlardır. Bu növ şortlar mükəmməl uyğunluq, alovlanmış saçaqlı alt hissə və yüksək bel sayəsində sizi daha incə göstərəcək.
Bu ilin yay şortları: ən dəbli 5 model - FOTOŞalvar şort
Başqa bir gözəl model denim şalvardır. Onlar hündür və incə ayaqları olan qızlar üçün idealdır. Üstəlik, onlar ayaqlarınızı vizual olaraq daha da uzadırlar. Və bu şortları uyğun üst geyimlə kombin etsəniz, mükəmməl görüntü əldə edəcəksiniz.
Bu ilin yay şortları: ən dəbli 5 model - FOTOTrikotaj şort
Populyarlığın zirvəsində həm də trikotaj kostyumlar - şortlar və köynəklər olacaq. Rahat böyük ölçülü köynək və elastik şortlar yüngül, rahat, yay üçün isti olmayan seçimdir. Eyni zamanda onlar həm gündəlik geyim, həm də gəzinti üçün idealdır.
Bu ilin yay şortları: ən dəbli 5 model - FOTOAtletik şort
İdman üslubunu sevənlərə görə daha uyğun olan yay üçün başqa bir asan seçim atletik şortlardır. İdman üstü ilə birlikdə onlar mümkün qədər uyğun görünəcəklər. Üstəlik, bu şort ayaqlarınızın harmoniyasını daha qabarıq vurğulayacaq və üst qarın əzələlərinizi açıq nümayiş etdirəcək.
Bu ilin yay şortları: ən dəbli 5 model - FOTOBermud şort
Yay üçün parlaq yüksək belli bermud şortları bu mövsüm sizin üçün əvəzedilməz olacaq. Onlar müxtəlif üst geyimləri və köynəklərlə kombin oluna bilər. Bermud şortlarını həm idman ayaqqabısı, həm də dabanlı ayaqqabı ilə geyinmək mümkündür.