Tanınmış idmançı sirr açdı! Kamil Zeynallı bu məhsuldan istifadə edirmiş...
Tanınmış idmançı sirr açdı! Kamil Zeynallı bu məhsuldan istifadə edirmiş...Tanınmış idmançı sirr açdı! Kamil Zeynallı bu məhsuldan istifadə edirmiş...Tanınmış idmançı sirr açdı! Kamil Zeynallı bu məhsuldan istifadə edirmiş...Tanınmış idmançı sirr açdı! Kamil Zeynallı bu məhsuldan istifadə edirmiş...
Tanınmış idmançı Kamil Zeynallı sağlam qalmağın sirlərini bölüşüb. O bildirib ki, "Propolis" şirkətinin istehsalı olan İdmançı yeməyindən istifadə edir.
- Deyirlər idmaçılar protein içib özlərini "şişirdirlər"? Siz də onlardansız?
- Bəli, mən həmişə protein içmişəm, içəcəm də. Bircə Azərbaycandadır ki, proteindən belə qorxurlar. İçi mənim anam qarışıq. "Vid"siz, fasonsuz elə kökəlməkdənsə, protein içib səliqəli kökəlmək daha yaxşıdır. Vaxtı-vaxtında qidalanmaq həmişə mümkün deyil. Ona görə də, idmanla məşğul olan adamlar orqanizmi sığortalamalıdır. Protein də vitaminlərlə bədəni zənginləşdirir. Bütün qidaların tərkibində protein var. Heç bir ziyanı yoxdur. Protein şişirtmir. Onun tərkibində ət, balıq vitaminlə zəngin olan məhsullardır. Mən proteinlərlə yanaşı "Propolis" şirkətinin istehsalı olan İdmançı yeməyindən istifadə edirəm. Bu qida sınanılmış reseptlər əsasında həkim-fitoterapevt və apiterapevtlər tərəfindən hazırlanmış, enerjini bərpa edən, metabolizmi sürətləndirən, mineral-vitamin balansı qoruyan, müqaviməti artıran məhsuldur. Sümük-əzələ sisteminin inkişaf dövründə orqanizmə lazım olan mikroelementlərlə zəngindir. Əzələ kütləsini bərpa edir və sərbəst radikalların orqanizmdən çıxmasına şərait yaradır.
Qeyd edək ki, "Propolis" şirkətinin istehsalı olan idmançı yeməyini Sebet.az saytında əldə edə bilərsiniz.
Maraqlı     Baxılıb: 1433   Tarix: 23 iyun 2018
gözəllik məhsulları kosmetika mehsullari toy makiyaji sekilleri necə tez arıqlayım i̇mtahana hazırlıq qüsl almaq qaydası kəpəklə mübarizə kosmetika nagillar hakista sozler novruza aid xanım az atalar sozu