Burada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLAR
Burada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLARBəzi öllkələrin qəribə toy ənənələri və intim əlaqə zamanı maraqlı qayda və qadağaları var.
Xanim.az milli.az-a istinadən həmin qaydaların bəziləri ilə sizi tanış edir:
1. Guam adasında (Mariana adalarının ən böyüyü və ən cənubunda yerləşəni) gəlin bakirədirsə, evlənməyi qəti qadağandır. Nikahın baş tutması üçün gəlinin bakirəliyinin pozulması vacibdir.
2. BƏƏ-də ər-arvadın əl-ələ tutması və öpüşməkləri qadağandır.
3. Kolumbiyada gəlinin anasının gərdək gecəsi bəylə gəlinin yanında olması məcburdur. Ana olmayınca, toy gecəsi baş vermir.
4. Vaşinqtonda cinsi əlaqə zamanı bir pozada olmaq olmaz.
5. ABŞ-ın Minnesota ştatı pis qoxan cütlüklərin cinsi əlaqəyə girməyini qadağa edib.
6. Boliviyada kişinin ona başqa bir kişi ilə xəyanət edən arvadını öldürməsinə icazə verilir.
7. İspaniyada sahildə sevişmək olmaz.
8. İsveçdə fotostudiyada çılpaq poza vermək qadağandır.
9. ABŞ-ın Oreqon ştatında kişinin arvadı ilə cinsi əlaqədə olduğu zaman and içməsi qadağandır.
10. Pensilvanya ştatında yük maşınında cinsi əlaqədə olmaq olmaz.
Burada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLARBurada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLARBurada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLARBurada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLARBurada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLARBurada bakirə qızın evlənməyi QƏTİ QADAĞANDIR - Toy gecəsindən qabaq ... - FOTOLAR