Limon ve sarımsağın bir araya gelmesiyle birlikte yaranan möhtəşəm qarışım kilo azaltmada...
Limon ve sarımsağın bir araya gelmesiyle birlikte yaranan möhtəşəm qarışım kilo azaltmada...Məhsulu əldə etmək üçün əlaqə: 055 239 54 49
Türkiyənin məhşur həkimi İbrahim Saracoğlununda məsləhət gördüyü, fayfaları sayılmaqla bitməyən, surətlə arıqladan, gəncləşdirən , hətta qaraciyər piylənməsini, trompları təmizləyən möhtəşəm bir kapsuladir. Əlavə faydaları aşağıdakılardır:
1- SAĞLAM ARIQLAMAĞA KÖMƏK EDİR : Həm limon suyu həm də sarımsaq ayrı ayrılıqda çox dərdə şəfa olan bitkilərdəndir. Limon ve sarımsağın bir araya gelmesiyle birlikte yaranan möhtəşəm qarışım kilo azaltmada destekləyici rol oynayır. Son günlerde hem qadınlar hem de kişilərin arıqlamaq üçün en çox seçdikləri məhsullardan biridir.
Limon Sarımsaq və cəfərini heçbir qoruyucu maddə istifadə etmədən yumşaq kapsula halına getirib sizlere təqdim edirik... 2- PARAZİTLƏRİN ƏMƏLƏ GƏLMƏSİNİ ƏNGƏLLƏR : Limon, Sarımsaq, Cəfəri yumşaq jeli parazitlerin təmizlənməsi üçün bitki terkibli organic məhsuldur: Parazitiniz olmasa belə istifadə edə bilərsiniz. Mehsul immuniteti güclendirib sizi xəstəliklərə qarşı dözümlü edəcəkdir.
3- ÜRƏK VE DAMAR TIXANIQLIĞINI ÖNLƏR : Damar tıxanıqlığı müxtəlif bitkilərlə müalicə edile bilən bir xəstəlikdir. Əsasən orta yaş ve sonrasında görülən bir xəstəlikdir. Ürək ve Damar tıxanıqlığını müalicə edən bu məhsul hətta həkimlər terefinden öz xəstələrinədə məsləhət görülür
4- AĞ CİYERİ TEMİZLƏYƏR SAĞLAM HALA GƏTİRƏR : Sigaret çəkmə vərdişi, hava kirliliyi, istifadə olunan naməlum dərmanların əks təsirindən qaynaqlanaraq ağ ciyer zamanla zərərli toksinler toplayar. Bunun nəticəsində öskürək, bəlğəm, nefes darlığı kimi problemlerle qarşılaşılar. Bu problemlərə çarə olaraq limon, sarımsaq və cəfəri kapsulasi həkimlər tərəfindən xəstələrə tövsiyyə edilir.
5-DƏRİYƏ QULLUQ VASİTƏSİ KİMİ : dərinizi güclendirir ve qırışıqarı aparar. Eyni zamanda cild gözeneklerini açaraq cildin nefes almasını təmin edər. Xüsusilə yağlı cilde sahib olan adamlarda qara nöqtələr daha çox olur. Sarımsaq istifadə ederek qara nöqtələrdən qurtula bilərsiniz
6-SAÇ VE SAÇ KÖKÜ : Yüz illər öncesinde belə sarımsağın saç tökülmesine qarşı faydalı olduğu bilinmekdədir. Son dövrlərdə sarımsağın saç üzerindeki faydaları daha da deqiq öyrənilmişdir...
hemani_azerbaijan...Aparılan araşdırmalar sarımsağın yeni saçların çıxmasına kömək olduğu, saçları gurlaşdırdığı ve qalınlaşdırdığı təsdiqlənmisdir. Bütün bunlardan əlavə sarımsağın tərkibindəki selenyum elementi ve diger vitaminler sarımsağın saça olan fayfasını dahada artırır. 7- VARİKOZ DAMAR GENİŞLƏNMƏSİ : Varikozlu damarlardan qurtulmanın bir çox yolu vardır. Ancaq bəziləri olduqca bahalıdır. Yaxşı xəbər ise, müalicə üçün bahalı olmayan təbii çarelerin mövcud olmasıdır. Bu bitki tərkibli 100% təbii kapsula məhz sizə lazım olandır. Sarımsaq, vücuddaki artıq proteinleri azaldır ve bunun nəticəsi olaraq varikoz damarların görünüşü de daha yaxşı hala gelir.
8- XOLESTERİN VE TƏZYİQİ SABİTLƏŞDİRƏR : Vücuddaki xolesterinin seviyyesi çox yüksek miqdarda olduğu zaman damarlarda tıxanma olur. Bu ise öz növbəsində yüksek təzyiq, böyrek, qaraciyer, hormon xəstəliklərinə səbəb olur. Yüksek xolesterin problemine en təsirli təbii çarə ise Limon, Sarımsaq və Cəfəri kapsulasidir. Davamlı istifadə təzyiqi sabitləsdirər və xolesterini tesirli şəkildə salar. 9- PROSTAT PROBLEMİ : Tərkibindəki selenyum elementi sayəsində sarımsaq, cəfəri prostat xərçəngini 50% azaldır. Həkimlər bu kapsulanı xüsusilə 30 yaşdan yuxarı kişilərin mutləq istifadəsini məsləhət görürlər.