Aygün Kazımovanın sirləri ortaya çıxdı - Fotolar + Video
Son vaxtlar xalq artisti Aygün Kazımovanın görünüşündəki dəyişiklər sosial şəbəkələrdə ən çox müzakirə edilən mövzuya çevrilib. Bir çoxları müğənnini gənc qızlardan daha təravətli gördüklərini bildirərək, bunun səbəbi barəd
"Qulağıma nalayiq sözlər kimi qəribə səslər gəlir" - Xalq artisti
Xalq artisti Könül Xasıyeva Yeni il bayramından sonra Respublika Klinik Xəstəxanasının Nevrologiya şöbəsində müalicə alacaq. xəbər verir ki, bu barədə report-a açıqlamasında xalq artist özü məlumat verib. O, hazırda evd
Sibel Can bu yay ən zəngin məşhur olacaq - GƏLİRİ AÇIQLANDI
Müğənni Sibel Canın bu mövsüm ən zəngin türkiyəli məşhur olacağı bildirilir. İfaçı bu gündən etibarən yay turnesinə çıxır. 17 şəhərdə konsert proqramı ilə çıxış edəcək Sibel Canın ümumilikdə 3 milyon 200 min lirə (təxminə
Oqtayla Dilarə cütlüyündən ŞAD XƏBƏR - qızı Aytənin toyu olacaq
Əməkdar artist Dilarə Əliyeva ilə "Soy production"ın rəhbəri Oktay Əliyev toya hazırlaşır. Axşam.az-ın məlumatına görə, cütlüyün qızı Aytən ailə qurmağa hazırlaşır. 21 yaşlı Aytənin nişanı avqustun 29-da olacaq
Gürcüstanın paytaxtı Tiflisdə yol-qəza hadisəsi nəticəsində həlak olan 5 azərbaycanlı gənc bu gün Sadaxlı kəndində torpağa tapşırılıb. -a istinadən bildirir ki, dəfn mərasimində Sadaxlı, eləcə də ətraf kəndlərin sakinləri
adlarin menasi gozel gorunmek reseptler testosteron nədir sağlamlıq xəbərləri infarkt elametleri mələk kartları çək kosmetika hakiwda novruz hakistasi gülməli hakıştalar uzeyir ariqlamaq