Qırmızı soğanın suyunu qaşlarına sürtdü
Qırmızı soğanın suyunu qaşlarına sürtdüƏvvəllər nazik qaşlar dəbdə idi. Nazik qaşlara sahib olmaq üçün bütün qadınlar əllərindən gələnləri edirdilər. İndi isə sıx və enli formaya malik qaşlar dəbdədir. Bunu əldə etməyin ən yaxşı yolu isə qırmızı soğanın suyunu qaşlara sürtməkdir. Qırmızı soğan suyu sürtmək qaşların qalınlaşmasına və codlaşmasına səbəb olur. Gözəl qaşlara sahib olmaq üçün indi əksər qadınlar qaşlarındakı tükləri qalınlaşdırır və sonra ona forma verir. Bu məsələdə qadınların ən yaxşı köməkçisi isə qırmızı soğanın suyudur.
Soğan suyunu gün ərzində qaş tüklərinizin dibinə sürtərək siz tüklərin sıx və cod çıxmağına və sonra da isə gözəl formaya salınmasına nail ola bilərsiniz.
Xəbərlər     Baxılıb: 1126   Tarix: 24 may 2022
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az aksessuarlar sac duzumleri qadin sayti cennet almasindan murebbe röya ayxan yay donları 2025 sifahi xalq edebiyyati toyuq salati fitat novruz hakistalari novruz bayramına aid hakışta gözəllik