Riki Martin ilk dəfə Bakıya gəlir
Riki Martin ilk dəfə Bakıya gəlirDünyaca məşhur superulduz Riki Martin ilk dəfə Bakıya gəlir.
azxeber.com xəbər verir ki, musiqi dünyasınının əfsanəvi sənətçilərindən olan Riki 2 avqustda "Sea Breeze"də tamaşaçıların qarşısına çıxacaq.
Sevimli sənətçi pərəstişkarlarına qovuşmaq və Bakıda möhtəşəm Sea Breeze-də ən böyük hitlərini səsləndirmək üçün Azərbaycanda canlı ifa ilə debüt edəcək. O, ölkəmizə 43 nəfərlik komandası ilə təşrif buyuracaq.
Biletləri iyunun 28-dən başlayaraq "iticket" platformasından əldə etmək olar.
Dünyaca məşhur Puerto-Rikolu sənətçi, ifaçı, aktyor və xeyriyyəçiyə heyran olmağa hazırlaşın!
Qeyd edək ki, Riki Martin dünyada satılan 95 milyondan çox albomu və iki Qremmi, dörd Latın Qremmi və çoxsaylı "Billboard" mükafatları daxil olmaqla saysız ödül kolleksiyası ilə əsl musiqi simvoludur. O, hətta Latın Səsyazma Akademiyası tərəfindən ən gənc "İlin Adamı" olmaqla tarix yazıb.
Lakin Martinin istedadları musiqi ilə məhdudlaşmır. O, eyni zamanda FX-in "Cianni Versacenin sui-qəsdi: Amerika cinayət hekayəsi" filmindəki roluna görə Emmi mükafatı qazanan bacarıqlı aktyordur.
Şou Biznes     Baxılıb: 819   Tarix: 26 iyun 2024
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az makiyaj etmek qaydalari geyim dəbləri donlar 2025 şirniyyat və tortlar şorba reseptləri dil haqqında aforizmlər qadin net pizza qaynana hakista həsən bəy zərdabi tapmaca novruza aid