21 yaşlı model: 'Yaşca böyük kişiləri sevməyə üstünlük verirəm
Türkiyəli aparıcı və müğənni Defne Samyelinin 21 yaşlı qızı Derin Talu sosial şəbəkələrdəki videoları və açıqlamaları ilə diqqət çəkir.  . Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Talu həyatında olacaq kişidə axtardığ
Nilufer mahnısına görə tənqid olundu
Məşhur türkiyəli müğənni Nilüfər yeni mahnı təqdim etmək istəyərkən qınağa səbəb olub. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, izləyiciləri Türkiyədə yaşanan hadisələrə görə sənətçinin mahnı təqdim etməsini qınaq atə.in
Kim Kardaşyan amerikalı müğənnini məhkəməyə verir
Dünya ulduzu Kim Kardaşyan amerikalı müğənni Lana Del Reyi məhkəməyə verməyə hazırlaşır.  . xarici mətbuata istinadən xəbər verirki, Kardaşyanın müğənnidən 1 milyon dollar tələb edəcəyi bildirilir. Hadisənin Lana Del Reyi
Volkan Konağın vəsiyyəti təəccübləndirdi
Dünən anidən səhnədə halı pisləşərək dünyasını dəyişən müğənni Volkan Konakın vəsiyyəti ortaya çıxıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, müğənni bu barədə qısa zaman öncə jurnalistlərə müsahibəsində danışıb. Sənətç
Uzak şehir' iki həftə yayımlanmayacaq - SƏBƏB
"Uzak şehir" Ramazan bayramı ərəfəsində iki həftə yayımlanmayacaq. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, bayram tətilinə çıxan serial aprelin 14-də yeni bölümü ilə ekrana gələcək. Qeyd edək ki, baş rolların
Məşhur azərbaycanlı cütlük ABŞ vətəndaşı oldu - FOTOLAR
Tanınmış azərbaycanlı gənc ifaçılar Röya və Rizvan cütlüyü ABŞ vətəndaşlığı alıblar. xəbər verir ki, birr müddətdir ABŞ-da yaşayan cütlük vətəndaşlıq aldıqlarını bildirib. . Qeyd edək ki, cütlük getdikləri hər ölkənin simvoli