Çox təcili Nesimi rayonu, 3-cü mikrorayon dairəsində, Memar Əcəmi metrosuna çox yaxın, Cavadxan küçəsində, yeni İnşaa olunmuş, 100% yaşayışlı yeni binada, sənədi muqavilə yolu ilə, qazi suyu daima olan, mərkəzi istilik sistemi olan, 110 kvadratliq, 3 otaqlı, tam təmirli, pol parket, yeni təmitrdən şıxmış, mətbəxt mebeli ilə birgə, təmirdən sonra yaşayış olmayan, çox işıqlı, 165.000 Azn-nə mənzil satılır. Real alıcılara qiymətdə razılaşmaq olar. Xahiş olunur yalnız alıcılar müraciet etsinlər.
Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!Çox təcili 3-cü mikrorayon dairəsinə yaxın mənzil satılır!
Maraqlı     Baxılıb: 2633   Tarix: 16 aprel 2018
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az həkim məsləhəti qis geyimləri 2025 adlarin menasi viruslar qadın döşü içkilər ariqlama burcler hakışda qadin saglamlig novruz bayramina aid hakistalar turpun nağlı