Dünyaca məşhur amerikalı rejissor Frederik Vayzman vəfat edib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, rejissor 96 yaşında dünyasını dəyişib. Onun ölüm xəbəri ailəsi və yaratdığı "Zipporah Films" əməkdaşları tərəfində
Ölümündən sonra ailəsi üçün 1 milyondan çox ianə toplandı
Amerikalı aktyor Ceyms Van Der Biik ötən gün 48 yaşında vəfat edib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, aktyorun ölümündən sonra, onun həyat yoldaşı və altı uşağına dəstək olmaq üçün "GoFundMe" platformasınd
Məşhur salonlar şəbəkəsinin rəhbəri bloqerin 150 minini mənimsəyib?
Tanınmış influenser Fidan Zeyn "Beautytime" salonlar şəbəkəsinin rəhbəri Könül Həmzəyeva tərəfindən dələduzluğa məruz qaldığını iddia edib.  xəbər verir ki, bu barədə bloger sosial media hesabında Baş Prokurorlu
Serialdaki xəyanətə görə kanal cəzalandırıldı
Türkiyənin Radio və Televiziya Üst Şurası (RTÜK) "Ay Yapım"ın istehsalı olan və "NOW" kanalında yayımlanan "Kıskanmak" serialını cərimələyib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, kanal
maskalar hamiləlik həkim məsləhəti sızanaqlara qarşı maska alma cemli piroq doğuşdan sonra dini geyimler kosmetika gözellik kley lekesi rəksanə qardasa aid haxistalar veten haqqinda atalar sozu