Faciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLAR
Xəbər verdiyimiz kimi, ötən gün axşam saatlarında Yevlaxın Tanrıqulular kəndində 5 nəfərin ölümü ilə nəticələnən dəhşətli yol qəzası baş verib.
Faciəvi qəza nəticəsində 5 nəfər dünyasını dəyişib. Onlardan biri Veysəloğlu şirkətinin əməkdaşı 1993-cü il təvəllüdlü Allahverdiyev Zahir Həsən oğlu olub. Mingəçevirdə yaşayan 24 yaşlı Zahir Allahverdiyev "Veysəloğlu" şirkətinin regional satış və paylama şəbəkəsinin işçisi olub. O subay olub. Qəza baş verən zaman hadisə yerində dünyasını dəyişib.
Sonxeber.az-ın əldə etdiyi məlumata görə, O 2015-ci ilin sentyabr ayından "Veysəloğlu" şirkətində işə başlayıb. Mingəçevir Dövlət Universitetində orta təhsi alıb.
Z. Allahverdiyevin sosial şəbəkədə paylaşımı diqqətdən qaçmayıb. "Qurtulum mən qara sevdadan, acılarla yaşamaq bitsin, bitsin yaşamaq, yox olum gedim bu dünyadan, ölümüm qoy səni incitsin".
Z.Allahverdiyevin ürəkdağlayan fotolarını təqdim edirik:
Faciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLARFaciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLARFaciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLARFaciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLARFaciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLARFaciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLARFaciəvi şəkildə ölən 24 yaşlı Zahirin NAKAM SEVGİSİ! - "Yox olum gedim, ölümüm səni incitsin"- FOTOLAR