Günay İbrahimli sükan arxasında görün nə etdi - VİDEO
Günay İbrahimli avtomobil idarə edərkən qaydaları kobud şəkildə pozub. Üstəlik bunu sosial şəbəkədə paylaşaraq izləyicilərinə də pis örnək olub.
Xanim.az avtosfer.az-a istinadən bildirir ki, müğənni Günay İbrahimli yeni mahnısını izləyicilərinə nümayiş etdirmək üçün sükan arxasına əyləşib. Avtomobil hərəkətdə olarkən müğənni əllərini demək olar ki, çox az halda sükandan tutub. Fikri yoldan çox telefonda olan müğənni ən önəmlisi təhlükəsizlik kəmərini belə taxmayıb. Yeni mahnı deyəsən Günay İbrahimlinini çox həyəcanladırıb ki, yol hərəkəti qaydaları tamamilə onun yadından çıxıb. Tanınmış insanlar örnək olmalıdır anlayışına pis nümunə ola biləcək bu qayda pozuntusu izləyicilərin də nəzərindən yayınmayıb.
Qeyd edək ki, bu Günay İbrahimlinin ilk qayda pozuntusu deyil. O, tez-tez sükan arxasında belə videolar çəkərək qaydaları pozur.