Kişilərin SEKSUALLIĞI Qan Qruplarından Asılıdır ! Bu qan qrupundan olan kişilər...
Kişilərin SEKSUALLIĞI Qan Qruplarından Asılıdır ! Bu qan qrupundan olan kişilər...Aile.fenomen.az saytı məlumat verir ki,
Alimlər sübuta yetiriblər ki, qan qrupları insanların həyatında onların düşündüklərindən də çox rol oynayır.O,hər şeyə, hisslərə, xarakterə, əl - qol hərəkətlərinə, hətta cinsi münasibətlərə belə çox ciddi təsir göstərir.
1 - ci qan qrupu
1 - ci qan qrupu olan kişilər özlərini çox kobud ( vəhşi şəkildə ) aparırlar.Onlar öz " ovlarını " ovlamayana kimi sakitləşmirlər və onu əldə etmək üçün hər şey edirlər.Bu kişilər demək olar ki, hər 6 dəqiqədən bir seks haqqında düşünürlər.
2 - qan qrupu
2 - qan qrupu olan kişilər səbrli, sakit olurlar.Belə kişilər qadınların istənilən arzusunu yerinə yetirirlər.Kinoya, yeməyə gedir, romantik vaxt keçirirlər.Bəzən qızlar belə kişiləri darıxdırıcı hesab edirlər, lakin, onu qeyd edək ki, təcrübəli və bir qədər yaşlı xanımlar bu kişiləri çox sevirlər.
3 - cü qan qrupu
3 - cü qan qruplu kişilər kimi isə əldə etmək arzusunda olmurlar.Onlar sadəcə görüş təyin edir, münasibət qururlar.Onlar həyatdan həzz almağı bacarır və cəmiyyəti çox sevirlər.Onlar üçün seks sadəcə xoş andır.Maraq üçün onu da qeyd edək ki, demək olar ki,amerikan kişilərin 40 % - i 3 - cü qrupdurlar.
4 - cü qan qrupu
4 - cü qan qrupu olan kişilər çox zaman qərarsızlıq və çətinliklə rastlaşırlar.İstedadlı olurlar.Bunun da hesabına ətrafın diqqətini çəkməyi bacarırlar.Çox zaman bu qan qruplu şəxslər özləri aşiq olurlar.Ən böyük uğursuzluqları da bununla bağlıdır.