Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!
Çox təcili Nəsimi rayonu, 28 May metrosu, Nəsimi Bazarinın və Ag Çiçəyim mağazasına yaxın, Azadlıq prospekti ilə kesişən Mirəli Qaşqay küçəsində yerləşən, 100% yaşayışlı yeni binada, 192 kvadratlıq, 4 otaqlı, yelçəkən (skvaznoy), Şəhərə tərəf mənzərəsi olan, Təmirli, Hər şəraəti olan, paltaryuyan, qab yuyan, kombi sistemi, kodisioner, 3 sanitar qovşağı, kabel tv, wifi, pol mozayka parket, çox geniş və işıqlı mənzildir, yaşamaq üçün içində hər bir rahatlığı vardır, yalnız uzun müddətli qalacaq olan ailəyə icarəyə vermək şərti ilə qiymətində razılaşmaq olacaq, bina 24 saat mühafizə olunur, parkinqi vardır, çox əlverişli yerdə yerləşir, mənzil 1000 Azn-nə icarəyə verilir. Xahiş olunur yalnız ciddi, real icarayə götürən şəxslər müraciət etsinlər.
Əlaqə nömrələrim: 055 463 20 93; 070 500 07 20;
Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!Şəhərin mərkəzində Nəsimi bazarının yanında mənzil kirayə verilir!
Maraqlı     Baxılıb: 2646   Tarix: 04 iyun 2018
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az donlar 2025 gözəllik məhsulları reseptler estetik gözəllik süfrə bəzədilməsi hamilə geyimləri otaq dizaynlari cinsi elaqe birlik haqqinda qardasa aid haxistalar 8 mart usaq seirleri