Rəqqasə Fatimə Fətəliyeva gələn ay əməliyyat olunacaq. xəbər verir ki, bu barədə sənətçi "Xəzər axşamı" verilişində danışıb. Fatimə göz bəbəyini zədələdiyini bildirib:. "Gözlərimdə problem yaranıb. Dörd a
Toy məktəbinin qurucusu elə özüməm' - Qalmaqal yaradacaq etiraf
Manaf Ağayev yenidən qalmaqal yaradacaq açıqlama ilə çıxış edib. xəbər verir ki, "Rəngarəng" verilişində qonaq olan sənətçi özünü bir daha "Toylar kralı" adlandırıb. Tacir Şahmalıoğlunun sənətinin öz sənətində
Fatih Ürekin narkotik istifadəsi səbəbilə infarkt keçirməsi iddiasına xəstəxanadan CAVAB
Uzun zaman komada qaldıqdan sonra ötən həftə vəfat edən türkiyəli müğənni Fatih Ürekin ölümündən sonra bəzi sosial media hesablarında onun qadağan olunmuş maddələrdən istifadə etdiyi üçün infarkt keçirdiyinə dair iddiala
gozel gorunmek gözəllik məhsulları yay geyimləri 2026 pizza reseptləri feyxoanin faydalari donlar arıqlamaq kosmetika veten seirleri usaq geyimleri şəhid novruz bayrami bakire