Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!
Çox təcili Nizami rayonu, 8-ci kilometr qəsəbəsində, Qara Qarayev prospektində, Xalqlar Dostluğu metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə yərləşən, Ekspermental Kiyev lahiyəli dash binada, 75 kvadratlıq, 3 otaqlı, yaxşı təmiri olan, döshəmə parket, istilik sistemi olan, orta blokda yerləşən, 9/8-ci mərtəbəsində, pencereler plastik, mətbəxt mebeli və bəzi mebellər ile birgə, 115.000 Azn-nə mənzil satılir. Mənzil çox təcili satıldığı üçün xahiş olunur real, ciddi alıcılar müraciet etsinlər.
Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə çox təcili mənzil satılır!
Maraqlı     Baxılıb: 4883   Tarix: 27 iyun 2018
gozel gorunmek makiyaj instagram geyim dəbləri qadın və texnologiya cümə gününün duası terminlər yumurta ile uz maskalari kosmetika bayraq vetene aid atalar sozu oğlaq qiz adlari damla