Yığışdırın yalançı sevgilərinizi' - Aparıcıdan sərt sözlər
Yığışdırın yalançı sevgilərinizi' - Aparıcıdan sərt sözlər"Hər kəs yazır, amma inanın ele əsəbimə toxunur ki... Bir neçə insan bilir Rəhimlə necə dost və sirdaş olmuşuq. Son zamanlar təkliyə çəkilsə də, inanın hər gün keçdiyimiz yolları xatırlayırdıq".
azxeber.com xəbər verir ki, bu sözləri aparıcı Lalə Əlimuxtarova sosial şəbəkədə yazıb. O, bu gün vəfat edən Rəhim Rəhimli haqda paylaşım edən bəzi məşhurlara əsəbiləşib:
"Demirəm axı ki, niyə belə oldu? Allahın qədəri var, deməli, bu qədər imiş. Çox təəssüf, bir onu deyəcəm ki, yalandan statuslar paylaşıb, özünüzü artistliyə vurmayın. Ay bəzi 5 gündən sonra yaddan çıxaranlar və illərdir Rəhimin yanında olmayanlar... Onu nə məclislərinizdə, nə ad günlərinizdə, nə də əzizlərinizin toyunda gördüm. Nə olar, yığışdırın yalançı sevgilərinizi. Təbii ki, hər kəsdən söhbət getmir. Mən onun əsl dostlarını və yalançı dostlarını çox yaxşı tanıyıram".