Astroloji proqnoz - 18 mart
Astroloji proqnoz - 18 martQoç - Sevgilinizlə aranızda qalmalı olan məsələləri ətrafınızla bölüşməyiniz onu narahat edə bilər. Şəxsi həyatla iş həyatını qarışdırmayın. Heç nəyin əhval-ruhiyyənizi pozmasına imkan verməyin.
Buğa - Bu gün özünüzü mənəvi baxımdan çox güclü hiss edəcəksiniz. Problemlərinizi geri plana atacaq, sevgilinizlə gözəl bir gün keçirəcəksiniz. Maddiyyatla bağlı mövzularda diqqətli olun.
Əkizlər - Hissləriniz sizi yanılda bilər. Ona görə də, gözünüzlə görüb, qulağınızla eşitmədiyiniz heç nəyə inanmayın. Tələskənlik etməyin.
Xərçəng - Partnyorunuzla aranızdakı mübahisə qızışacaq. Bu sizi həddən artıq kədərləndirir. Ancaq haqqlısınızsa, geri addım atmayın.
Şir - İş həyatında hər şey istədiyiniz kimi alınacaq. Şəxsi həyatda isə üzünüz gülməyəcək. Partnyorunuzun diqqətsizliyi, soyuq münasibəti ondan uzaqlaşmağınıza səbəb olur.
Qız - Həyəcanlanacaq, təəccüblənəcək və bol-bol qəhqəhə çəkəcəksiniz. Ciddi qəraralar almağa tələsməyin.
Tərəzi - Eşq ağlınızı başınızdan alıb. Həyat enerjiniz aşıb-daşır. İdeal sevgilisiniz, ancaq qarşı tərəf sizə güvənməkdə çətinlik çəkir.
Əqrəb - Bu gün gündəminiz eşqdir. Romantik sürprizlər sizi gözləyir. Qarşınızdakı insanı gözəlliyinizin təsirinə salmaq əhvalınızı yüksəldir.
Oxatan - Dostlarınıza vaxt ayıra bilməyəcəksiniz. İş və ailə həyatında baş verən problemlər gün boyu sizi məşğul edəcək.
Oğlaq - Sevgilinizin davranışlarında hiss etdiyiniz dəyişiklik sizi narahat edir. Lakin onunla bu mövzuda danışmağı gecikdirirsiniz.
Dolça - Yeni tanışmağınıza baxmayaraq, deyəsən, ona aşiq olursunuz. Onunla bağlı hər məlumatı öyrənməyə can atırsınız.
Balıq - Yaxın dostlarınızla ortaq layihəyə imza atacaqsınız. Planlarınıza uyğun davranırsınız. Arada fasilə verib özünüzə vaxt ayırın.