Azərbaycanda vəzifəli şəxslər şiddətli töhmət aldı
Azərbaycanda vəzifəli şəxslər şiddətli töhmət aldı14-16 noyabr tarixlərində Elm və Ali Təhsil üzrə Dövlət Agentliyi tərəfindən Gəncə, Qazax, Tovuz Kolleclərində, eləcə də Bakı Dövlət Universitetinin nəzdində İqtisadiyyat və Humanitar Kollecdə monitorinq keçirilib.
Bu barədə Milli.Az-a Elm və Ali Təhsil üzrə Dövlət Agentliyindən məlumat verilib.
Qeyd edilib ki, yoxlamalar zamanı təhsil müəssisələrində tədris prosesinin təşkili və idarəetmə ilə bağlı bir sıra nöqsanlar aşkarlanıb. Nəticədə kolleclərin rəhbər şəxslərinə şiddətli töhmət verilib və xəbərdarlıq edilib.
Qeyd edək ki, Agentlik tərəfindən orta ixtisas təhsil müəssisələrində idarəetməni təkmilləşdirmək, şəffaflığı və təhsilin keyfiyyətini artırmaq məqsədilə keçirilən tədbirlər davam edəcəkdir.
Maraqlı     Baxılıb: 3390   Tarix: 04 dekabr 2024
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az aksessuarlar qadın geyimi donlar 2025 seksual pozalar bitki dərmanları milli yemekler oxatan burcu seksi sac modelleri maraqlı naz mila qu quşu