Bəhram Bağırzadə Alfonso Dominqez ilə bir arada - FOTOLAR
Bəhram Bağırzadə Alfonso Dominqez ilə bir arada - FOTOLARAktyor, aparıcı Bəhram Bağırzadə bir il sonra Nizami küçəsində gəzindiyə çıxdığını bildirib.
azxeber.com xəbər verir ki, o, rusiyalı aparıcı İnna Lisovskayanın dəvəti ilə bunu reallaşdırdığını bildirib.
Bakıya axın edən turistlərdən danışan Bağırzadə, gəzintidə Olimpiya çempionu Alfonso Dominqez ilə görüşüb.
O, yaşadığı hissləri izləyiciləri iəbölüşüb:
"Bir il sonra "Moskva-Bakı" verilişinin aparıcısı İnna Lisovskayanın dəvəti ilə Torqovaya və ya Nizami küçəsində gəlmişəm. Bir çox insanla tanış oldum və onların arasında Olimpiya gümüş mükafatçısı Alfonso Dominqez də var idi. Bu gün əslində xüsusi bir gün idi, çünki Torqovaya müxtəlif ölkələrdən inanılmaz sayda turist gəlmişdi. Orada kim yox idi - pişiklə oynayan Belaruslu kiçik bir qız, minlərlə ərəb və hindli, norveçli, fransız və bir çox başqa qonaqlar... Dünyanın ən təhlükəsiz şəhəri üçün ölkə rəhbərliyinə təşəkkür etmək istəyirəm! Qoy Uca Tanrı bizim sülh və əmin-amanlığımızı qorusun ki, insanlar Azərbaycana gələndə sevinsinlər və bizim təsirimizdə qalaraq hər andan həzz alsınlar".
Bəhram Bağırzadə Alfonso Dominqez ilə bir arada - FOTOLARBəhram Bağırzadə Alfonso Dominqez ilə bir arada - FOTOLARBəhram Bağırzadə Alfonso Dominqez ilə bir arada - FOTOLAR