Bu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏL
Geyim, makiyaj, aksesuar trendlərini izləməklə yanaşı, saçlarımızı bu mövsüm hansı rənglərə boyamalı olduğumuzu da yaxşı bilməliyik. Çünki bizə yaraşmayan və trend olmayan boya bizi həm zövqsüz, həm də yaraşıqsız göstərər. Odur ki, sizin üçün son zamanlar dəbdə olan boyaları araşdırdıq və 5 trend saç rəngini təqdim edirik.
"Cool" boz
Saçlarınızın tünd hissələrinə bir az gümüşü parıltılar əlavə edin. Əvvəllər Rihanna-nın da sınaqdan keçirtdiyi bu saç rəngi sizin də saçlarınıza şıqlıq qatacaq. Saçlarınızı gümüşü boza boyamısınızsa və bu rəngin saçlarınızda uzun müddət qalmasını istəyirsinizə, onlar üçün həftədəbir dəfə bənövşəyi rəngli şampun və maskalardan istifadə edə bilərsiniz.
Gül parıltısı
Saçlarınızın üst hissələrinə çəhrayı bej rəngində parıltılar atdıra bilərsiniz. Saçlarınızı yuduqca bu parıltılar yuyularaq gül rəngində bir görüntü alacaq.
Bənövşəyi təsiri
Saçınızı bənövşəyiyə boyamadan əvvəl onun hansı çalarlarının dəri rənginizə uyğun olduğunu müəyyən edin. Açıq dərili xanımlar tünd, tünd rəngli xanımlar orta, daha tünd dəri rənginə sahib olan xanımlar isə pastel çalarlarında bənövşəyini seçməlidirlər.
Balqabaq qızılı
Balqabaq rəngi hər mövsüm mükəmməl bir görüntü yaradan rənglərdəndir. Saç ustanızla məsləhətləşib hətta saçlarınızın arasına parıltı da qata bilərsiniz.
Rəngarəng
Sevdiyiniz bütün rəngləri saçlarınızda birləşdirə bilərsiniz. Bir-birinə yaxın rəngləri saçlarınızda istifadə etməyiniz tərzinizə mükəmməllik qatacaq. (Foxy.az)
Bu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏLBu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏLBu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏLBu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏLBu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏLBu ilin dəbdə olan saç modelləri -Xanımlara ÖZƏL