Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!
Çox təcili Nizami rayonu, 8-ci kilometr qəsəbəsində, Qara Qarayev prospektində, Xalqlar Dostluğu metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə yərləşən, Ekspermental Kiyev lahiyəli daş binada, 75 kvadratlıq, 3 otaqlı, yaxşı təmiri olan, döşəmə parket, istilik sistemi olan, orta blokda yerləşən, 9/8-ci mərtəbəsində, yalnız mətbəxt mebeli ilə birgə, 105.000 Azn-nə mənzil satılır. Mənzil çox təcili satıldığı üçün xahiş olunur real, ciddi alıcılar müraciet etsinlər.
Əlaqe nömrələrim: 055 463 20 93; 070 500 07 20;
Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!Çox təcili Xalqlar Dostluğu metrosunun üstündə yaxşı təmirli mənzil satılır!