KİŞİLƏR DİQQƏT! Daha xarizmatik görünmək üçün...
Silver saç və saqqal serumu saç,saqqal və bığlarınızı qidalandırmaq və ehtiyyac olan baxımı həyata keçirmək üçün nəzərdə tutulmuş xüxusi kremdir.Silver Serum Amerikan invitro və Charles river laboratoriyalarında dermatolojik olaraq testdən keçirilmişdir. Kişilərin bir çoxunun kabusu olan kosalıq probleminə son qoyan bu serumum həm də istifadəsi olduqca rahat və asandır.Əlverişli qiymətlə təklif etdiyimiz bu serumu massaj yolu ilə istifadə etməyiniz məsləhət görülür.
Bəzi kişilər kosalıq probleminə görə cəmiyyətdə bir sıra problemlərlə qarşılaşır.Danılmaz faktdır ki,qadınların da böyük əksəriyyəti bu kişiləri bəyənmir.Bütün bu problemləri aradan qaldırmağın ən rahat yolu - Silver Serumu bir tıkla qapınıza gətiririk.
Silver Serumu seçin,çünki:
1.Heç vaxt çıxmayıbsa belə saç və saqqala qovuşacağınıza yüz faiz zəmanət verir.
2.Saçlarınızın daha tez və sürətli , sağlam uzanmağını təmin edir.
3.Qadınlarda nazik qaşları qalın qaşlarla əvəz edir.
Silver Serumun tərkibi:
Deiyonizə edilmiş su,natrium sulfat, natrium xlorid, Aloe vera, vitamin E, limon duzu, metilparoben, soya yağı.
Silver Serumun istifadəsi:
Ehtiyyac olan hissəyə əlinizlə yayın və massaj eləməyə başlayın.Gündə bir dəfə mütləq istifadə olunmalıdır.Aparılan araşdırmalara əsasən müəyyən olunmuşdur ki,74 faiz qadınlar kişilərdə saqqala və saça böyük əhəmiyyət verir,23 faiz qadınlar bunun elə də əhəmiyyətli olmadığını dediyi vaxtda cəmi 3 faiz qadınlar keçəl kişiləri bəyənir.