Mirkamil yenidən ürək əməliyyatı olunmalıdır
Müğənni Mirkamil Kamilov uzun zaman müsahibə verib.  . xəbər verir ki, xarici görünüşündəki dəyişiklik ilə diqqət çəkən müğənni səhhətindən danşıb. "Qonqcanlı" verilişinə danışan Mirkamil ikinci dəfə ürəyindən əməliyya
Larisa Dolina 112 milyonluq mənzilini geri aldı
Bir müddət öncə evini fırıldaqçılara güvənərək satdığını sanan Rusiyanın Xalq artisti Larisa Dolina dələduzluqla qarşılaşmışdı. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Xalq artisti uzun sürən mübarizədən sonra paytaxtı
Məşhur azərbaycanlı cütlük ABŞ vətəndaşı oldu - FOTOLAR
Tanınmış azərbaycanlı gənc ifaçılar Röya və Rizvan cütlüyü ABŞ vətəndaşlığı alıblar. xəbər verir ki, birr müddətdir ABŞ-da yaşayan cütlük vətəndaşlıq aldıqlarını bildirib. . Qeyd edək ki, cütlük getdikləri hər ölkənin simvoli
Tarix Əliyevdən Nigara sərt irad - 'Camaata xox gəlirsən?
Aparıcı prodüser Tarix Əliyev aparıcı Nigar Fərhadı sərt tənqid edib. xəbər verir ki, Tolik Nigarın fikirlərinə görə onu qınayıb. "Nigar, səni 15 ildir tanıyıram, amma bu hərəkətini dəstəkləmirəm! Gəmidə oturub, gəmiç
Allah mənə övladdan başqa hər şey verdi' - Mənzurə
"İstədiyim heç nə olmadı. Allah mənə övladdan başqa hər şey verdi". xəbər verir ki, bu sözləri müğənni Mənzurə Musayeva "Bir gün" verilişində deyib. Müğənni övladığa götürdüyü qızı üçün yaşadığını bildirib:
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az kosmetoloq geyim necə seçməli geyim şəkilləri silikon dodaq quru yemekler ayaqqabi modelleri 2025 sevismeyin menasi dieta big.az qiz adlari qiz burcu ikizler