Saxta botoksdan zəhərlənən Hatice ilk dəfə danışdı
Türkiyəli müğənni Hatice botoksdan zəhərlənərək xəstəxanaya yerləşdirilmişdi. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, sənətçi səhhətinin son vəziyyətini sosial media hesabında izləyiciləri ilə bölüşüb. Xədicə yaşadığ
Yefremov azadlığa buraxıldı
2020-ci ildə sərxoş halda törətdiyi avtomobil qəzası ilə bir nəfərin ölümünə səbəb olan rusiyalı aktyor Mixayil Yefremov azadlığa çıxıb. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, ona şərti cəza verilib. Məhkəmə iclasınd
Aktyor Barış Baktaş ata olacaq
Hazırda "Qüds Fatehi Səlahəddin Əyyubi" serialında rol alan sevilən aktyor Barış Baktaş sevənlərinə şad xəbər verib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, TRT 1-də yayımlanan "Qüds Fatehi Səlahəddi
Rusiyalı bloger beynəlxalq axtarışa verildi
Rusiyalı LGBT üzvü, bloger Saşa Kazantsevanın adı Daxili İşlər Nazirliyinin beynəlxalq axtarışa verdiyi şəxslərin siyahısına əlavə edilib. Rusiya mətbyatına istinadən xəbər verir ki, gənc fəal haqqında cinayət işi açıls
Gossip Girl' serialının ulduzu ata oldu
"Gossip Girl" ("Qeybətçi Qız") serialında Çak Bas rolunu canlandıran britaniyalı aktyor Ed Vestvik ata olub.  . xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, aktyor və həyat yoldaşı Emi Cekson ilk övladların
Erdoğanı təhqir edən Türkiyə gözəli ruhi xəstəxanaya yerləşdirildi
Keçmiş "Miss Türkiye" Banu Öztürk sosial şəbəkədəki paylaşımlarına görə polis tərəfindən saxlanılmışdı. Türkiyə məbuatına istinadən xəbər verir ki, o, Prezident Recep Tayyib Erdoğanın ünvanına təhqirlər səsləndirmişdi
Türk sənətçilər bayramda sərvət qazanacaq
Ramazan bayramında dünyanın bir çox yerlərində çıxış edəcək türkiyəli sənətçilərin qazanacaqları pullar eşidənləri heyrətləndirib. Bir çox müğənninin bayramda çıxış edəcəkləri məkanların bəlli olması ilə, onların qazanclar
Atam rəhmətə gedəndə vəfasızlıq gördüm' - Aşıq Namiq
Aşıq Namiq Fərhadoğlu "Tarixin bir günü" verilişində qonaq olub. xəbər verir ki, musiqiçi qalmaqallı çıxışı ilə yadda qalıb. O, dəstək olduğu bir çox həmkarından vəfasızlıq gördüyünü deyib:. "Lider TV-də yayımlana
Məşhur azərbaycanlı cütlük ABŞ vətəndaşı oldu - FOTOLAR
Tanınmış azərbaycanlı gənc ifaçılar Röya və Rizvan cütlüyü ABŞ vətəndaşlığı alıblar. xəbər verir ki, birr müddətdir ABŞ-da yaşayan cütlük vətəndaşlıq aldıqlarını bildirib. . Qeyd edək ki, cütlük getdikləri hər ölkənin simvoli
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az reseptler geyim və ayaqqabılar makiyaj etmek qaydalari ana ve usaq marqarita pizza geyim kombinləri virtual dərslər qiz evi ucun qurd xəstəliklərinə qarşı mualicə vətən haqqında bayatılar rus dilin nece orenek hamilelik