"Miss Azərbaycan" Səmra Hüseynova "Öz aramızda" verilişində səsləndirdiyi fikirlərlə gündəmə gəlib. xəbər verir ki, model uşaqlıq travmaları, şəxsi münasibətləri və OKP (obsesiv-kompulsiv pozuntu) il
Rusiyanın məşhur "Shortparis" qrupunun müğənnisi Nikolay Komyagin vəfat edib. Rusiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, bu haqda aparıcı Kseniya Sobçak məlumat verib. Aparıcı 35 yaşlı müğənninin boks məşqqində
Xəbər verdiyimiz kimi, türkiyəli müğənni Ebru Gündeş ərəb musiqi dünyasının ulduzu Assala Nasri ilə birgə Səudiyyə Ərəbistanının Riyad şəhərində konsert proqramı ilə çıxış edib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki
"Oğluma nəsə deyəndə, babası, nənəsi irad tutur. Mən oğlumla dostam. Çalışıram onunla dostluq edim. İndi 13 yaşı var. Böyük kişi kimi formalaşır". xəbər verir ki, bu sözləri müğənni Rüfət Axundov "Günə bax"
"Hər bir insanın səhvləri var. Mən heç kimin səhvini ifşa edib danışmıram. Əgər mənə yaxın biridirsə, ondan çox-çox üzr istəyərək deyirəm ki, qəlbi qırılmasın. Birtəhər başa salıram ki, bu, olmaz". xəbər verir ki
Mərhum Əməkdar artist Aygün Bəylərin bacısı Zümrüd Hümbətova xanəndənin vəsiyyətindən danışıb. . xəbər verir ki, bu haqda "Evdəkilərə salam" proqramında söz açıb. Zümrüd  Bəylər bacısının mahnılarını yaşadacağın
Əməkdar artist 5 il sonra bacısı ilə görüşüb
Əməkdar artist Elxan Şıxəliyev 5 il sonra bacısı Esmira Şıxəliyeva ilə görüşüb. xəbər verir ki, onlaq "İncə səhər" verilişində bir araya gəliblər. "Bacım Almaniyada yaşayır. 5 il olar ki, onu görmürəm. Bakıy
Məşhur müğənni Yaşar Yusub "Darıxacaqsan", "O bilir" kimi uğurlu layihələrindən sonra yaradıcılıq tempini azaltmaq niyyətində deyil. xəbər verir ki, sənətçi yeni mahnısını dinləyicilərin ixtiyarına verib
Türkiyənin dünyaca məşhur yazarı Orhan Pamukun "Masumiyyet müzesi" kitabının satışları 80 faiz artıb. xəbər verir ki, buna səbəb "Masumiyyet müzesi" serialının yayımlanması olub. Serial yayımlandıqda
geyim necə seçməli hamiləlik toy makiyaji sekilleri toy donlari 2026 daban agrisi xinayaxdi sozleri qış geyimi kosmetika mikayıl abdullayev hekaye janri bahar qizlar qz eviyçun hakışta