TÜKÜRPƏDİCİ FAKT! Şəhidimizin bu şəkli ÜRƏK DAĞLADI: Əlində çörək... - FOTO
"Demək bu fotonu ermənilər paylaşırlar. "Hücum edən" Azərbaycan əsgərini qətlə yetirdiklərini göstərmək üçün. Halbuki erməni diversiya qrupu hücm edib və cavabları artıqlaması ilə verilib. 7 it gəbərdilib".
Sonxeber.az bildirir ki, bu barədə qhtxeber-in baş redaktoru Sənan Nəcəfov sosial şəbəkədə paylaşıb.
"Bunu anlamaq üçün ermənilərin özlərinin paylaşşdığı fotoya diqqətlə baxmaq yetər. Fotoya diqqət yetirirsinizsə əsgərin əlində çörək var. Postda yemək yediyi yerdə qətlə yetirilib. Bu erməni vəhşiliyinin, insanlıqdan uzaq mahiyyətin nümunəsidir. Və şərəfsizcəsinə təbliğat aparılır ki, Azərbaycan Ordusunun əsgəri hücum edir və qarşısı alınır. Belə şərəfsizliyi, bu cür təbliğatı ancaq erməni apara bilər. Hazırda bir neçə saxta profillər var ki, bu fotonu paylaşıb qeyd etdiyim o iyrənc təbliğatı davam etdirirlər. Erməni təbliğat maşınının davamçıları isə bu fotoların altında "dəyərdimi?" "niyə belə gənc oğullarımız şəhid olmalıdır" və s. və i. yazırlar. Nə deyim?". S.Nəcəfov bildirib.
Allah əsgər Qurbanov Çingiz Salman oğluna rəhmət etsin.