18 yaşlı qız bakirəliyini rekord qiymətə satdı - ŞOK FOTOLAR
On səkkiz yaşlı Aleksandra Kefern öz bakirəliyini 2,3 milyon avroya satıb.
Aleksandranın bakirəliyini alan Honkonqlu biznesmendir. Biznesmenin adı gizli saxlanılır.
Mənbənin yazdığına görə, Aleksandra öz bakirəliyini "Cinderella Escorts" agentliyi vasitəsilə onlayın satışa çıxarıb. Deyilənə görə o, artıq öz alıcısı ilə telefonla da danışaraq razılaşıb. Artıq görüş üçün otel də sifariş olunub. Cazibədar qızı agentliyin nümayəndələri müşayət edəcəklər.
Aleksandra bildirib ki, öz bakirəliyini satmaq onun üçün ərə gedəcəyi kişiyə hədiyyə etməkdən daha önəmlidir: "Ola bilər ki, bakirəliyimi hədiyyə edəcəyim kişi sabah məni atar".
Agentlik satışdan gələn gəlirin iyirmi faizini əldə edib. Agentlikdən bildirilib ki, Aleksandranın bu addımından sonra təxminən 300 nəfər qız öz bakirəliyini satmaq üçün agentliyə müraciət edib.
moderator.az
18 yaşlı qız bakirəliyini rekord qiymətə satdı - ŞOK FOTOLAR18 yaşlı qız bakirəliyini rekord qiymətə satdı - ŞOK FOTOLAR18 yaşlı qız bakirəliyini rekord qiymətə satdı - ŞOK FOTOLAR18 yaşlı qız bakirəliyini rekord qiymətə satdı - ŞOK FOTOLAR