Asmalı konak'ın aktrisası tanınmaz halda - FOTOLAR
Bir vaxtlar Türkiyənin ən reytinqli serialı olan "Asmalı Konak"da Dilarə obrazı ilə rol alan məşhur aktrisa Selda Özeri illər sonra görüntülənib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, əsasən mənfi xarakterlər
Haqlı olanın özünü təmizə çıxartmağa ehtiyacı yoxdur' - Aysunun həyat yoldaşı
Bir müddət öncə müğənni Aysun İsmayılova ilə yollarını ayıran həyat yoldaşı, vəkil Ramil Vəliyev sosial mediadakı paylaşımı ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, ayrılıq haqda heç bir açıqlama verməyən Ramil Vəliyev zaman-zama
Məlahət Abbasova: 'Mehriban Ələkbərzadə öz yalnızlığının, uğursuzluğunun intiqamını sənət adamlarından alır' - MÜSAHİBƏ
Türkiyədə fəaliyyət göstərən Əməkdar incəsənət xadimi, tanınmış aktyor Məlahət Abbasova "Teleqraf" İnformasiya Agentliyinin suallarını cavablandırıb. - Məlahət xanım, "Kanal 7"də yayımlanan "Esaret"
Keçmiş Türkiyə gözəli saxlanıldı - SƏBƏB
"Miss Globe 2009 Türkiye Beauty Queen" seçilən Banu Öztürk polis tərəfindən saxlanılıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, Banu Öztürkün sosial media platforması vasitəsilə Prezident Rəcəb Tayyib Ərdoğan
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az sade makiyaj sekilleri toy makiyaji sekilleri yay geyimləri 2025 qış geyimləri atalar sozu veten haqqinda xiyar tursusu nece hazirlanir hakişta kəlamlar meseller sevgi saglam qidalanma rus dili 2ci ders