Ailəsinin dəstəyi ilə bakirəliyini satışa çıxardı - FOTOLAR
Gənc qızı atdığı böyük cəsarət tələb edən addımında ailəsi də dəstəkləyib.
GoldNews.Az xəbər verir ki, Londonda yaşayan 26 yaşlı Jasmin bakirəliyini ailəsinin də verdiyi dəstəklə internet üzərindən satışa çıxarıb.
Auksion üsulu ilə satışa çıxardığı bakirəliyi üçün hazırda edilən ən yüksək təklif 90 min funt-sterlinqdir.
Məlumata görə, Jasminin ailəsi də qızlarının bakirəliyini satışa çıxarma fikrini dəstəkləyir. O, bakirəliyi üçün təklif ediləcək ən yüksək məbləğlə öz işini qurmağı hədəfləyir.
Soyadını açıqlamaqdan çəkinən Jasmin özünü olduqca ənənəyə sadiq və evlənəcəyi doğru adamı tapana qədər heç kimlə sevişməyəcək biri kimi xarakterizə edir. Amma 26 ildir gözləməkdən yorulan qız ailəsinin də dəstəyini arxasına alaraq xoşbəxt ola biləcəyini düşündüyü bir xəyalın arxasınca gedir.
Qızın elanı yerləşdirdiyi saytın rəhbəri auksionun bir çox insanı cəlb etdiyini, bunun səbəbinin isə Jasminin yaşı olduğunu söyləyir.
Həkim tərəfindən də bakirə olduğu təsdiqlənən və bu barədə sənədi də olan Jasmin bundan əmin olmaq istəyən şəxslə həkim gedə biləcəyini qeyd edib.
Auksionu qazanacaq şəxs Jasmin ilə Almaniyada - bir oteldə görüşəcək. 1,76 boyu, 52 kiloqram çəkisi olan qız auksiona hər kəsi cəlb etməyə çalışır.
Qız auksion ilə əldə edəcəyi pul ilə sabahı düşünmədən yaşayacağını, bir çox ölkəni səyahət etməyi düşündüyünü açıqlayıb.
Ailəsinin dəstəyi ilə bakirəliyini satışa çıxardı - FOTOLARAiləsinin dəstəyi ilə bakirəliyini satışa çıxardı - FOTOLARAiləsinin dəstəyi ilə bakirəliyini satışa çıxardı - FOTOLARAiləsinin dəstəyi ilə bakirəliyini satışa çıxardı - FOTOLAR