Alimlər süni dəri yaradıb
Alimlər süni dəri yaradıbRusiyanın Elmlər Akademiyasının Nəzəri və Eksperimental Biofizika İnstitutunun alimləri yaraların və xəsarətlərin sağalması üçün misilsiz parça yaradıb. Xüsusi tərkibə malik parça, yaralara tətbiq olunan ən incə qata malikdir.
Milli.Az deyerler.org-a istinadən bildirir ki, parça yaranın üzərinə qoyulmaqla onun hüceyrələri xəstənin hüceyrələri ilə qarışaraq yaranın sağalması üçün kollagen istehsalını aktivləşdirməyə başlayır. Parcanın müalicəvi təsirə malik olmasından əlavə,yaranı xarici təsirlərdən qoruyaraq sonsuz sarğılardan qurtulmağa kömək edir.
Maraqlı     Baxılıb: 4398   Tarix: 13 aprel 2021
makiyaj instagram sade makiyaj sekilleri hamilelikde qidalanma dirnaqlar ucun maska qadın orqanizmi zaur baxşəliyev gozlerin bezedilmesi kosmetika vətən haqqında bayatılar gulmeli hakista salatlar burclər ziyafet geyimleri