Azərbaycanlı məşhurların seçimi - "LEYACOUTURE" - FOTOLAR
"Gözəllik ondur, doqquzu dondur" , "İnsan geyiminə görə qarşılanır, ağlına görə yola salınır" və s.
Əbəs yerə girişi geyim haqqında olan məşhur "Atalar sözləri" ilə başlamadım.
Şəhərimizdə dəbdəbli geyimləri ilə xanımların tam zövqünü oxşayan "Leyacouture" moda evi var ki, yerli məşhurlar da öz geyimlərini məhz oradan seçirlər.
Xanim.az xəbər verir ki, qısa zaman ərzində keyfiyyətli parçalardan istifadə edərək, müştərinin tam istəyinə uyğun geyimlər hazırlanan bu mağazada hər şey tam ürəyinizcə olacaq.
Belə ki, "Leyacouture"nin direktoru və əsas modelyeri Leyli Zalova Xanim.az-a açıqlamasında bildirib ki, moda evində əsasən ziyafət libaslarının hazırlanmasına üstünlük verilir: "Leyacouture"də yalnız və yalnız brend markaların parçalarından istifadə edilir. Qeyd edək ki, onların arasında "Elie Saab", "Zuhair Murad", "Solstiss", "Emanual Ungaro", "Malhia Kent" kimi məşhur brendlər var." Leyli xanım açıqlamasına, həmçinin, bunu da əlavə edərək bildirib ki, insana geyim yaraşdısa, mütləq deyil ki, o geyim bahalı və dəbdə olsun. Hər zaman deyirəm ki, xanım nə geyinirsə, nə yaraşırsa dəb məhz odur".
Mükəmməl geyimləri ilə fərqlənən " Leyacouture" -ni bu məşhurlar seçir: Xalq artisti Aygün Kazımova, müğənni Günay İbrahimli, Aysel Əlizadə, Natavan Həbibi, aktrisa Pərvin Abıyeva, aparıclar Afaq Gəncəli və Vüsalə Əlizadə kimi məşhurların geyim ünvanından siz də yararlanın.
Ən sonda Leyli xanım Azərbaycan brendi olaraq beynəlxalq moda yarışmalarında iştirak edəcəklərini də vurğulayıb.