DİQQƏT! "Bakı Metropoliteni" bu şəxslərə pul ayırır - FOTO
"Bakı Metropoliteni" QSC "Metroda oxu" adlı növbəti sosial-aksiya həyata keçirir.
Xanim.az xəbər verir ki, bu barədə Bakı Metropoliteni" QSC-nin mətubuat xidmətinin rəhbəri Nəsimi Paşayev məlumat verib. Onun sözlərinə görə, aksiyanın məqsədi mütaliənin faydası və onun daha geniş təbliğinin təşkilinə dəstək olmaqdır.
"Aksiyada iştirak etmək üçün metroda oxuduğunuz kitabla selfi və ya kitab oxuyan sərnişinlərin maraqlı fotosunu çəkib onu #metrodaoxu heşteqi ilə facebook səhifənizdə paylaşmaq lazımdır. Fotoya qısa şərh də əlavə edə bilərsiniz, yəni, oxuduğunuz kitabın adı və onun haqqında fikirləriniz.
"Bakı Metropoliteni" QSC "Əli və Nino" mağazalar şəbəkəsi ilə birlikdə həftə ərzində paylaşılan bütün fotoları dəyərləndirib, qalibi seçərək rəsmi səhifəsində paylaşacaq və statusun müəllifinə 20 manat nominalında kupon hədiyyə edəcək. Bu kuponla "Əli və Nino" kitab mağazaları şəbəkəsindən kitab almaq olar".
Qeyd edək ki, "Metroda oxu" adlı sosial-aksiya mayın 1-nə kimi davam edəcək. Fotoçəkilişə yalnız metro vaqonlarında icazə verilir.