"Həmişəcavan" nənənin CAVANLIQ SİRRİ - FOTO - VİDEO
Lesli Maksvell 63 yaşında inanılmaz bədən quruluşu və idman eşqi ilə bütün instaqramı fəth edən qadındır! Avstraliya sakini sosial şəbəkədə görənləri özünə heyran qoyan foto və videoları ilə məşhurdur.
Publika.az xəbər verir ki, belə yetkin yaşlı bir qadının gümrah və cavan qalmasının sirri hər kəs üçün əvvəlcə təəccüblü idi. O, nəinki cavan qızlarla eyni yaşda görünür, hətta onları bir çox məsələdə geridə qoya bilər. Gözəllik və əbədi gənclik sirrini hər kəslə bölüşmək qərarına gələn Lesli hesab edir ki, bu mövzu həmişəkindən daha aktualdır! Bu nəticəni əldə etməyə imkan verən əsas xüsusiyyətlərdən biri sağlam həyat tərzinə riayət etməkdir! Lesli Maksvell nə yediyinizə çox diqqət yetirməyi məsləhət görür. Daha dəqiq desək, qida maddələri ilə zəngin olan və orqanizminizin sağlam fəaliyyətini təmin edən qidaların ən faydalı, ən vacib elementləri və tərkibini bilməliyik.
Həyat prinsiplərini isə Lesli 48 yaşında dəyişib. O, uzun axtarışlardan sonra qərara gəlir ki, tamamilə dəyişmək və idmana böyük diqqət yetirmək vaxtıdır. O vaxtdan təxminən 15 il keçib və Lesli idman sahəsində əhəmiyyətli yüksəlişlər əldə edib. O, hazırda ixtisaslı fitnes məşqçisidir və özünün sözlərinə görə, fitnes və sağlamlıq mövzuları onun həmişə əsas maraq dairələrindən biri olub. Onun sözlərinə görə, bədəninin tam işləməsi üçün həftədə hər biri ən azı bir saat davam edən ən azı beş dəfə məşq etmək lazımdır! Buradan dərhal aydın olur ki, gözəl bədən quruluşu balanslaşdırılmış məşq və düzgün qidalanma və sağlam həyat tərzi arzusunun bəhrəsidir!
63 yaşlı qadının üç nəvəsi var. Ancaq bu, kişilərin ona heyran olmasına mane olmur. "İndi mən gəncliyimdən daha xoşbəxtəm və özümə daha çox güvənirəm", - avstraliyalı qadın sosial şəbəkədə paylaşdığı tövsiyələrdə tez-tez dilə gətirir və əlavə edir ki ki, ilk növbədə sağlamlığınızın qeydinə qalmalısınız!
"Odur ki, gözləməyin və hərəkətə başlayın. Özünüzü sevməli və özünüz üçün ən yaxşısını etməyə çalışmalısınız. Bunun üçün düzgün qidalanmağa, fiziki fəaliyyətə vaxt ayırmağa və əlbəttə ki, özünüzə qulluq etməyə dəyər!" , - sözləri də Lesinin sağlamlığa gedən yolda dilindən düşməyən və heç vaxt dəyişməyən şüarıdır.