Nüşabə Ələsgərli ilk dəfə nəvəsini göstərdi - FOTO
Əməkdar artist Nüşabə Ələsgərli ilk dəfə qızının yeni doğulan övladının görüntülərinin yayımlanmasına icazə verib. xəbər verir ki, sənətçininin nəvəsinin fotoları  "İncə səhər" verilişində tamaşaçılara göstərilib
Arıqlamağın ən sağlam yolu
Pukyonq Milli Universitetinin alimləri su aerobikasının artıq çəkiyə və bel ölçüsünə qarşı mübarizədə effektiv və sağlam bir üsul olduğunu aşkar ediblər. xəbər verir ki, bu təlim xüsusilə 45 yaş və daha yuxarı olan insanla
Lətifə: 'Küçə heyvanlarına kömək edin
Müğənni Lətifə Soyuöz sosial media hesabından çağırış edib. xəbər verir ki, sənətçi küçə heyvanlarına kömək üçün izləyicilərinə səslənib. O, insanları heyvanlara qarşı duyarlı olmağa çağırıb:. "Xeyirxahlıq kiçik addımlarda
Bu qidalar ömrünüzü uzadır - 100 yaşa qədər YAŞAYIN
100 yaşına qədər yaşayan insanların qidalanma vərdişləri əsasən sağlam, təbii və balanslı qidalanmaya əsaslanır. Dünyada ən çox uzunömürlü insanların yaşadığı bölgələr (məsələn, Yaponiyanın Okinava adası, İtaliyanın Sardiniy
Vəfanın müəllimi İntiqam yox, mənəm' - Tacir
Tacir Şahmalıoğlu "Tarixin bir günü" verilişində Vəfanın İntiqam Kərimovun tələbəsi olmadığını və onu müğənni kimi özünün yetişdirdiyini bildirib. xəbər verir ki, Tacir, Vəfanın "Dilbərin ariası"nı oxumasın
Gələn il 'Oskar' mükafatının veriləcəyi tarix açıqlandı
Gələn il üçün "Oskar" mükafatları mərasiminin baş tutacağı tarix açıqlanıb. . xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, 98-ci tədbirin 2026-cı ilin martın 15-də keçiriləcəyi məlum olub. Komediya ustası Konan OBraye
Fransa 'Avroviziya' mahnısını təqdim etdi
Fransa "Avroviziya 2025" mahnısını təqdim edib. xəbər verir ki, Fransanı bu il "Maman" adlı mahnı ilə məşhur ifaçı Louane təmsil edəcək. İfaçı ötən gecə mahnısını "Stade Paris" arenasında canl
"Pis gəlin bir nəsli bədbəxt edir" - Əməkdar artist
"Gözüyumulu evlənməyin. Ev dağılır övladlar travma yaşayır. Bir gəlin bir nəsli bədbəxt edir". xəbər verir ki, bu sözləri Əməkdar artist Mətanət İsgəndərli "Qonaqcanlı" verilişində deyib. Müğənni keçmi
Noxudu necə tez bişirmək olar?
Təcrübəli ev xanımları adətən noxudu bişirməzdən əvvəl 8-10 saat ərzində isladır, lakin bu proses çox vaxt aparır. Bəs gecədən islatmadan noxudu tez bişirmək mümkündürmü?. xəbər verir ki, əgər noxudu gecədən islatmadan te
Aktrisa 14 il sonra ərini məhkəməyə verdi
Türkiyəli aktrisa Ceyda Düvenci boşandıqdan 14 il sonra keçmiş həyat yoldaşını məhkəməyə verib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, o, atasının qızı üçün ödədiyi 100 lirəlik alimentin qaldırılmasını tələb edib. Aktris
Alya'nın anasını bu aktrisa canlandıracaq
Kanal D-nin məşhur serialı "Uzak Şehir" bu mövsüm iki dəfə reytinq rekordları qırmağı bacarıb. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, serial ikinci sezonda da davam etmək qərarı alıb. Yeni sezonda serial
keyks melumatlari 2025, keyks haqqinda melumat , keyks xeberleri, keyks haqqinda ətraflı xanim.az saytında öyrənə bilərsiz
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az aksessuarlar toy gecesi yay kolleksiyasi geyim necə seçməli pehriz tehsile aid atalar sözləri aksesuarlar rus dilini öyrənək 2 ci dərs baldiz yemekler olumu bayatılarımızda vətən həsrəti