Kişilər yataqda niyə kök qadın seçir?
Kişilər yataqda niyə kök qadın seçir?Hər bir qadın xəyalında arıq və incə bədən quruluşuna sahib olmağı arzu edir. Bunun üçün günlərlə pəhriz saxlayır. Pəhriz saxlmağın əsas səbəbi isə kişilərdir. Son aparılan araşdırmalar qadınları düşündürür. Çünki kişilərin kök, ya da arıq qadın xoşladığı tam bəlli deyil. Arıq olmaq qadınların gizli istəyidir. İncə bədən quruluşu və arıq olma sevdası gündəmdən düşmür. Lakin son araşdırmalar qadınları sevindirəcək. Dolğun qadınların cinsəllikdə daha yüksək performanslı olduğu ortaya çıxıb. İngiltərədə aparılan araşdırmalara görə, kök qadınlar daha yaxşı sevişə bilir. Arıq qadınlar isə daha zəif olur. Yəni, qadınların bədən quruluşu və cizgiləri ilə intim münasibətlərdə necə olduğunu müəyyən etmək olar. Bu araşdırma sadəcə qadınlara aid deyil, kişilər üçün də keçərlidir. Araşıdırma arıq qadınların yuxuda daha narahat yatdığını və yerində tez-tez çevrildiyini də açıqlayıb.