Gossip Girl' serialının ulduzu ata oldu
"Gossip Girl" ("Qeybətçi Qız") serialında Çak Bas rolunu canlandıran britaniyalı aktyor Ed Vestvik ata olub.  . xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, aktyor və həyat yoldaşı Emi Cekson ilk övladların
Atası bütün mirasını Filipə bağışladı
Məşhur bolqar müğənni, Rus estradasının ulduzu Filipp Kirkorovun atası Bedros Kirkorovun bir neçə gün öncə oğluna öləcəyini dediyi məlum olub. Rudiya mətbuatına istinadən xəbər verir ki, müğənninin atası son günlərini gələcə
Ac qalmağın inanılmaz FAYDALARI
Ac qalmaq, xüsusilə də aralıqlı oruc (intermittent fasting) və uzun müddətli aclıq kimi metodlarla düzgün tətbiq edildikdə, orqanizmə bir sıra faydalar verə bilər. Bu faydalar həm metabolik, həm də ümumi sağlamlıq baxımında
Arnold Şvartseneggerin oğlu sevgilisi ilə çılpaq fotosessiya etdirib - FOTOLAR
Arnold Şvartseneggerin oğlu Patrik nişanlısı 28 yaşlı model Ebbi Çempionla Kim Kardaşyanın brendi üçün fotosessiyaya çəkilib. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, "Beyaz Lotus" serialındakı "çılpaq"
Hande ssenarisini yazdığı filmdə çəkiləcək
Hande Erçelin yeni filmi "İki dünya, bir dilek"in ssenarisini özünün yazdığı məlum olub. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, filmin rejissoru Ketçe, ssenari müəllifi isə Elçin Muslu olacaq. Filmdə Hand
Prokuror onlar üçün 4 il həbs istədi
"Gəzi Parkı" istintaqı çərçivəsində həbs edilən prodüser Ayşe Barım haqqında yalandan şahidlik etdikləri üçün haqlarında araşdırma başladılan aktyorlar üçün prokuror cəza istəyib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbə
Çağatayı Demetə qısqanmıram' - Aslıhan Malbora
Rəqəmsal platformada yayımlanan Kübra serialının çəkiliş meydançasında tanış olub eşq yaşamağa başlayan Çağatay Ulusoy və Aslıhan Malbora münasibətləri ilə yenidən gündəmə gəlib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki
Banu Günel'in ölüm xəbəri yayıldı
Bir müddətdir efirdən uzaqlaşan "Banu Günel" adı ilə tanınan aparıcı Günel Həsənzadənin ölüm xəbəri yayılıb.  . xəbər verir ki, onun Londonda müalicə aldığı xəstəxanada dünyasını dəyişdiyi iddia olunub. Əldə etdiyimi
"Qanunlarda dəyişiklik olmayana qədər vəziyyət belə olacaq
"Öz ölkəmizdə geyim (ayaqqabı, patar və sair) istehsalı yoxdur. Məcburən, hamı xaricdən alır. Ayda 300$-dan artıq alış-veriş edərsənsə, rüsum ödəməlisən". xəbər verir ki, bu fikirləri müğənni Nura Suri sosial medi
kətələr melumatlari 2025, kətələr haqqinda melumat , kətələr xeberleri, kətələr haqqinda ətraflı xanim.az saytında öyrənə bilərsiz