Qız canlı yayımda bakirəliyini satışa çıxardı - ŞOK qiymətə aldılar - FOTO + VİDEO
İngiltərədə canlı yayımlanan televiziya proqramlarından birində bakirəliyini satışa çıxardığını deyin qız zəngin iş adamı ilə razılığa gəlib.
Qadinsayti.az xəbər verir ki, rumıniyalı gənc qız Aleexandra Khefren bakirəliyini 1.7 milyon funt sterlinq (3 milyon 735 min manat) ) qarşılığında kimliyini açıqlamadığı şəxsə satıb.
Valideynlərinin narazılığına baxmayaraq, qız əldə olunan razılığa əməl edəcəyini açıqlayıb. Qızın atası polis məmurudur.
Khefren bakirəliyini pozdursa belə fahişəlik etməyəcəyini deyib. "Bu bir fürsətdir və mən bunu dəyərləndirəcəm".
Maraqlı məqam isə qızın bakirəliyinin açıq hərrac vasitəsi ilə satışa çıxarılmasıdır. Satış Almaniyada yerləşən bir sayt vasitəsi ilə həyata keçirilib. Araşdırmalar nəticəsin qızın ailəsinin Rumıniyada sosial çətinliyinin olmadığı ortaya çıxıb. Missiya.Az
Qız canlı yayımda bakirəliyini satışa çıxardı - ŞOK qiymətə aldılar - FOTO + VİDEOQız canlı yayımda bakirəliyini satışa çıxardı - ŞOK qiymətə aldılar - FOTO + VİDEOQız canlı yayımda bakirəliyini satışa çıxardı - ŞOK qiymətə aldılar - FOTO + VİDEO