Ramil Nabran: "Səkkiz sinif bitirmişəm, amma 800 min insanın ürəyinə yol tapmışam" - VİDEO
Ramil Nabran: "Səkkiz sinif bitirmişəm, amma 800 min insanın ürəyinə yol tapmışam" - VİDEOARB TV-nin "Faydalı saat" verilişinin növbəti qonağı tanınmış reper Ramil Nabran olub. Open.az xəbər verir ki, reper necə Ramil Nabran kimi tanınmağından danışıb: "2005-ci ildə Ramin adı ilə sənətə gəldim. Mahnının adı Nabran idi. Çünki mən neçə il yayda Nabranda qaldım və orada olanları oxumuşam. Mahnı uğur qazandı və elə də adım qaldı Ramil Nabran. O adı mənə millət verdi, özüm özümə qoymadım".
Ramil Nabran daha sonra məktəbdə pis oxumasından da danışıb: "Məktəbdə pis oxuyurdum, 8-ci sinifə kimi oxudum. Sonra mənə dedilər ki, get bala səndən adam olmayacaq. Yaxşı ki, o sözü mənə dedilər. Ali təhsilim yoxdur. Səkkiz sinif bitirmişəm, amma 800 min insanın ürəyinə yol tapmışam. Həyat məktəbi başqadır".
Şou Biznes     Baxılıb: 1836   Tarix: 07 oktyabr 2019
yay kolleksiyasi makiyaj etmek qaydalari hamilelikde qidalanma tərəvəzlər süni qidalar tük çıxartma limonun faydasi kosmetika sac modelleri yumurta nagillar cinsi əlaqə usaq seirleri