Sevdiyiniz oğlanı əldə etmək istəyirsinizsə, MÜTLƏQ OXUYUN!
Sevdiyiniz oğlanı əldə etmək istəyirsinizsə, MÜTLƏQ OXUYUN!Elə bir qadın olmaz ki, bu sualları öz-özünə verməsin: "Kişilər necə aşiq olur?", "Kişilər nə zaman soyuyur?", "Kişilər qadınlardan nə istəyir?". Bu suallar içərisində itib-batan qadınlara bir neçə məsləhət var. Həmin qadınlara özünü sevdirmək və münasibətini sülh şəraitində davam etdirmək üçün aşağıdakıları məsləhət görürük. Özünü sevən, nə istədiyini bilən xanımlar, diqqətli olun.
1. Çox detallara vararaq danışmayın. Unutmayın ki, kişi sevgilinizlə qadın rəfiqəniz arasında çox fərqlər var. Kişilər çox zaman az danışırlar və qarşı tərəfdən də belə olmasını gözləyirlər.
2. İçkiyə meyliniz varsa və içən zaman necə davrandığınızı bilmirsinizsə, üstəlik, sevgilinizi daha yaxşı tanımırsınızsa, onun yanında içməyin.
3. Duyğularınızı çox bəlli etməyin, emosional davranmayın. Özünüzü alçaltmayın. Unutmayın ki, zamanla aranızda olan hörmət itə bilər.
4. Ən təbii halınızın ona necə böyük güvən verəcəyini və səmimi hiss etdirəcəyini düşünəcək qədər sadə və səmimi olun.
5. Azadlıqlarını əlindən almayın. Əksinə, o azadlığa daxil olun. Fərqli təcrübələr hər ikinizə yaxşı təsir edəcək.
6. Saçlarınız yağlıdırsa, ondan saçlarınızı tumarlayıb, öpməsini gözləməyin. Bunu tələb etməksə ağlınızın ucuna belə gəlməsin.
7. Çox uzun dırnaqlar antipatikdir. Kişilərin çoxu qoyma, süni və uzun dırnaqları soyuq, qeyri-səmimi hesab edir.
8. Yemək bişirə bilmirsinizsə, şansınızı artırmaq üçün mətbəxdə yaradıcılığa başlayın. Bacaraqcaqsınız! Unutmayın ki, kişi ovçudur və qidalanmaq onun işidir. Mətbəxdən uzaq qadınlardan kişilər də bir az uzaq dayanır.
9. Qürur bir kişinin yanında heç bir zaman daşıya bilməyəcəyi xarakterdir. Bu, hər iki tərəfə aiddir.
10. Onu dinlədiyinizi və düşündüyünüzü davamlı nümayiş etdirin. Bu hiss sizə olan bağlılığını gücləndirməkdə olduqca faydalıdır.atv.az
Maraqlı     Baxılıb: 4938   Tarix: 12 dekabr 2016
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az toy makiyajlari geyim seçimi qadin sayti aksesuar cins salvar 2025 kolbasa hazirlanmasi ana ve usaq lakonizm badambura cinsi elaqe eqreb haxisdalar