Atasız böyümüşəm, amma bu, məni heç vaxt əskik etmədi
"Bəzən həyat bizə seçim haqqı verir. Mən atasız böyümüşəm, amma bu, məni heç vaxt əskik etmədi. Əksinə, məni daha möhkəm, daha duyğulu, insanların dəyərlərini daha dərindən anlayan biri elədi". xəbər verir ki, b
Rusiyalı bloger beynəlxalq axtarışa verildi
Rusiyalı LGBT üzvü, bloger Saşa Kazantsevanın adı Daxili İşlər Nazirliyinin beynəlxalq axtarışa verdiyi şəxslərin siyahısına əlavə edilib. Rusiya mətbyatına istinadən xəbər verir ki, gənc fəal haqqında cinayət işi açıls
Braziliyada Can Yaman rüzgarı əsdi - FOTOLAR
Başda "Erkenci Kuş" olmaqla köhnə serialları ilə dünyada böyük pərəstişkar kütləsi qazanan türkiyəli aktyor Can Yaman Brazilyaya yollanıb. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, Yaman, yeni serialı "El Turco"nu
Tarix Əliyevdən Nigara sərt irad - 'Camaata xox gəlirsən?
Aparıcı prodüser Tarix Əliyev aparıcı Nigar Fərhadı sərt tənqid edib. xəbər verir ki, Tolik Nigarın fikirlərinə görə onu qınayıb. "Nigar, səni 15 ildir tanıyıram, amma bu hərəkətini dəstəkləmirəm! Gəmidə oturub, gəmiç
Xumarsızlıqdan ölənlər çoxdur
"Xumar bir çoxuna dərman olub. Amma Xumarsızlıqdan ölənlər də az deyil". xəbər verir ki, bunu Əməkdar artist Xumar Qədimova deyib. "Zaurla günaydın" verilişinə qonaq olan sənətçi "Fanatlarım çoxdur
Atam rəhmətə gedəndə vəfasızlıq gördüm' - Aşıq Namiq
Aşıq Namiq Fərhadoğlu "Tarixin bir günü" verilişində qonaq olub. xəbər verir ki, musiqiçi qalmaqallı çıxışı ilə yadda qalıb. O, dəstək olduğu bir çox həmkarından vəfasızlıq gördüyünü deyib:. "Lider TV-də yayımlana
Fərqanə Qasımovadan yeni - Fotosessiya
Əməkdar artist Fərqanə Qasımova yeni fotosessiya etdirib. xəbər verir ki, xanəndə 3 fərqli geyimdə kamera qarşısına keçib. Qasımova şəkillərini "instaqram" hesabında bölüşüb
Nura Suri: 'Temu' əməlli dələduzluqla məşğuldur
Müğənni Nura Suri onlayn alış-veriş səhifəsi olan "Temu"dan şikayətlənib. xəbər verir ki, müğənni şirkətin hədiyyə vermək adı altında insanları aldatdığını iddia edib. Sənətçi, bəzi blogerləri isə saxta reklam etməkd
sonxeber.az=https://sonxeber.az=sonxeber.az yemek reseptleri reseptler yay geyimləri 2025 sinir sistemi veten haqqinda bayatilar meyveli tort pehriz saxlamaq qaydalari novruz bayrami öpüşme rus dilini oyrenek 2ci ders seksler hakışda