Valideynlərin uşaq otağında yol verdiyi səhv
Valideynlərin uşaq otağında yol verdiyi səhvDizayner Amanda Albrext uşaq otağının təmiri zamanı valideynlərin buraxdığı səhvdən danışıb. Mütəxəssis uşağın yataq otağını bəzəyərkən onun maraqlarını nəzərə almamağı tövsiyə edib.
Publika.az xəbər verir ki, dizayner bir çox valideynlərin uşaq otağını müəyyən bir mövzuda dizayn etməsini bahalı səhv adlandırıb.
Mütəxəssis qeyd edib ki, dizaynın aktuallığı uşağın hobbilərindən asılı olmamalıdır.
A.Albrextin fikrincə, neytral tonlar və uzun illər davam edəcək funksional mebel seçmək daha yaxşıdır. Albrext ağ tavan, qara divar və uyğun mebel ilə bu qaydalara uyğun bəzədilmiş uşaq otağını nümunə göstərib.
Bir çox internet istifadəçisi dizaynerin fikri ilə razılaşmayıb. Bəzilərinin fikrincə, uşaqların özbaşına otağı bəzəməsinə icazə vermək səhv deyil. Valideynlər qeyd edib ki, əks halda yataq otağının dizaynı uşağa sevinc gətirməyəcək.
Maraqlı     Baxılıb: 1678   Tarix: 20 mart 2022
kosmetik vasiteler gelinlikler gozel gorunmek intim münasibətləri zeytun mürəbbəsi həftəlik bürclər qadin dunyasi kosmetika faydalı məsləhətlər gulmeli hakista fitat baliq novruz