Azərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTO
Rusiyanın məşhur teatr rejissoru Mark Rozovski tərəfindən zorlandığını iddia edən azərbaycanlı aktrisa-müğənni Fatimə Abasquliyeva açıq-saçıq, daha doğrusu pornoqrafik fotolarını paylaşıb.
BAKU.WS xəbər verir ki, Fatimə kişilər tərəfindən çoxsaylı intim təkliflər aldığını yazıb və onlara cavab olaraq özünün və digər dünya məşhurlarının porno şəkillərini paylaşıb.
Fatimə hər kişini bəyənmədiyini, yanında amerikalı Beyonsun əri Cey Zi və ya rusiyalı müğənni Valeriyanın əri İosif Priqojin kimi kişinin olmasını istədiyini bəyan edib.
Qeyd edək ki, illər öncə klip çəkilişi zamanı məşhur oliqarxın 10-a yaxın bahalı maşınını qəzalı vəziyyətə saldığına görə, Azərbaycan şou-biznesindən sirli şəkildə yoxa çıxmış müğənni Fatimə birdən-birə zorlama iddiası ilə peyda olub. Fatimə Abasquliyeva məhkəməyə müraciət edərək Rusiyanın məşhur teatr rejissoru və pedaqoq Mark Rozovski tərəfindən zorlandığını bildirib. Qarşı tərəf zorlama faktını qəbul etmədiyini, iddiaların qızın təxəyyülünün məhsulu olduğunu açıqlayıb.
Azərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTOAzərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTOAzərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTOAzərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTOAzərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTOAzərbaycanlı aktrisa hirslənib ehtiraslı şəkillərini paylaşdı - FOTO